Bublinkový vafľovač - elektrický - 1 415 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010732-ME
€150,80 €125,67 bez DPH
Bublinkový vafľovač - elektrický - 1 415 W
Neohodnotené

S novým elektrickým bublinkovým vafľovačom od výrobcu Royal Catering bez námahy pripravíte dokonalé vafle

Bublinkový vafľovač – kulinársky trend, ktorý si získal naše srdcia a po ktorom túžia všetci ozajstní milovníci sladkostí. A možno aj vy? Pomocou elektrického vafľovača zo sortimentu potrieb pre gastronómiu upečiete vafle tak, ako nikdy predtým: Zvonka chrumkavé a ľahké, vo vnútri nadýchané a mäkučké. K tomu intenzívna chuť vajíčok a nádych sladkosti, ktorú pridáva cukor. Prekvapte nimi svojich hostí v reštaurácii alebo hoteli, bufete, či v stánku s rýchlym občerstvením. Ale aj doma môžete svojich blízkych rozmaznávať voňavými a čerstvými vafľami.

Tvar jedinečný ako chuť vašich vaflí

Vyčarte zo svojho cesta šesťhranné vafle s jedinečnou bublinkovou textúrou. Aj samé o sebe sú skutočná pochúťka. Ale môžete ich tiež ozdobiť. Zrolujte vafle do tvaru zmrzlinového kornútka. Svojich zákazníkov tým zaručene prekvapíte. Či už rolované, obložené alebo čisté, vďaka „bublinkám“ sa budú vaši hostia predháňať, aby ochutnali túto dobrotu.

Elektrický bublinkový vafľovač ponúka viac ako len zaujímavé tvary

Vafle a šľahačka – tejto dvojici neodoláme. Ale aj telo z kvalitnej ušľachtilej ocele a platničky na pečenie z hliníka potiahnutého teflónom vytvárajú skvelú kombináciu. Zariadenie je vďaka nim odolné a mimoriadne robustné. A čistenie? To je hračka. Pretože zvyšky cesta sa kĺžu po materiáli tak hladko ako zmrzlina po horúcej bublinkovej vafli.

Bublinkové vafle sa bezpochyby stanú hitom

Vďaka kvalitnej drevenej rukoväti môžete vafľovač obsluhovať bez použitia chňapky. Vaše ruky dobre ochráni pred popálením. Káblový zväzok chráni vystužené elektrické káble pred poškodením vplyvom vlhkosti a tepla. Štyri gumové nožičky sú zárukou stability a navyše predchádzajú poškrabaniu povrchu. Dlhé čakanie je odteraz minulosťou! Pretože elektrické platničky s výkonom 1 415 W sa zohrejú veľmi rýchlo. Zariadenie je okamžite pripravené na použitie a pečenie vaflí trvá iba chvíľku. Vafľovač je otočný, vďaka čomu cesto optimálne rozložíte. O čistú prácu sa postará ochrana proti pretečeniu. 
Súčasťou vafľovača je aj časovač, s ktorým vám už nikdy nič neprihorí. Zvoľte časové rozpätie do 5 minút. Na konci nastaveného času pečenia zaznie alarm. V závislosti od požadovanej konzistencie vaflí si môžete pomocou otočného tlačidla zvoliť teplotu od 50 do 250 °C. Kontrolka signalizuje dosiahnutie potrebnej teploty platničiek. V našom sortimente nájdete tiež náhradnú platničku na pečenie. Použite ju, ak ste napríklad pôvodnú platničku nechali dôkladne vyčistiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Vafľovače
Hmotnosť: 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: