Chladiaca vitrína - 238 l - 5 vaničiek - biela - 4 kolieska

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011915-ME
€1 026,40 €855,33 bez DPH
Chladiaca vitrína - 238 l - 5 vaničiek - biela - 4 kolieska
Neohodnotené

Všetko na dohľad s dokonalou chladiacou vitrínou pre kaviarne, hotely a bistrá

Či už ide o koláče, dezerty, šalátové misy, ovocie, sendviče alebo studené nápoje: S chladiacou vitrínou na kolieskach RCCC-238-W značky Royal Catering, experta na vysokokvalitné potreby pre gastronómiu, môžete všetky svoje výrobky chutne prezentovať. Chladiaca vitrína plná sladkostí v kaviarni, bistre alebo v bufete v hoteli iste upúta pozornosť každého hosťa.

Profesionálne chladiace zariadenia pre potreby gastronómie značky Royal Catering

Na piatich policiach máte dostatok priestoru na koláče, sendviče, ovocný šalát alebo nádoby s mliečnymi kokteilmi a smoothies. Štyri výškovo nastaviteľné mriežky majú plastový povrch (PVC) a každá má rozmery 45,5 x 40,5 cm. Tieto police optimálne rozdeľujú 238-litrový vnútorný priestor presklenej chladiacej vitríny. Vďaka celoplošnému tvrdenému sklu budú mať vaši zákazníci vždy dokonalý výhľad na chutné výrobky zo všetkých strán.
Integrované LED osvetlenie osvetľuje chladené potraviny tým správnym svetlom, aby hostia aj v prostredí s tlmeným svetlom videli, aké pochúťky si môžu u vás zakúpiť. Dvere uľahčujú vkladanie jedál do chladiacej vitríny. Termostat reguluje rozsah teplôt od 2 do 10 °C, a tým zabezpečuje optimálnu teplotu pre väčšinu jedál a nápojov, ktorú môžete nastaviť na digitálnom ovládacom paneli.
Priestrannú vitrínu s výškou 171,5 cm môžete bez námahy presunúť z bodu A do bodu B vďaka štyrom kolieskam s hladkým chodom. Zaisťovacia brzda na jednom z koliesok zaisťuje pevné postavenie a zabraňuje neúmyselnému pohybu. Použité materiály, ako napríklad plast a sklo, sa obzvlášť ľahko čistia, a preto sú hygienické, čo oceníte hlavne pri práci v gastronómii.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladiace jednotky
Hmotnosť: 84 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: