Chladiaca vitrína - 58 l - Royal Catering - 3 úrovne - čierna - uzamykateľná

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10012449-ME
€582,60 €485,50 bez DPH
Chladiaca vitrína - 58 l - Royal Catering - 3 úrovne - čierna - uzamykateľná
Neohodnotené

Vkusná prezentácia s perfektnou chladiacou vitrínou pre kaviarne, hotely a bistra

Či už koláče, dezerty, šalátové misy, ovocie, sendviče alebo studené nápoje: S chladiacou vitrínou RCCC-58-BT značky Royal Catering, ktorá je odborníkom na vysoko kvalitné potreby pre gastronómiu, môžete nádherne prezentovať tie najrôznejšie pokrmy. Umiestnite elegantnú vitrínu vedľa pultu vo vašej kaviarni, bistre alebo v hoteli, aby mali vaši hostia vždy prehľad o ponúkaných pochúťkach.

Profesionálna chladiaca vitrína značky Royal Catering

Na troch úrovniach máte dostatok priestoru pre koláče, sendviče, ovocné šaláty alebo džbány s mliečnymi koktailmi a smoothies. Obe poschodia majú rozmery 38,5 x 32,5 cm a ponúkajú tak veľkorysú prezentačnú plochu. Tieto police optimálne rozdeľujú vnútro chladiacej vitríny s objemom 58 l. Vďaka kompletnému zaskleniu majú vaši zákazníci vždy dokonalý výhľad na ponúkané pochúťky.
Integrované osvetlenie LED osvetľuje chladené jedlo a hostia môžu vidieť, aké dobroty sú v ponuke, aj keď je tlmené. Vitrínu je možné ľahko plniť vďaka dverám, ktoré môžete uzamknúť. Digitálne ovládateľný termostat reguluje teplotný rozsah 2–10 °C a zaisťuje tak optimálnu reguláciu teploty pre väčšinu potravín a nápojov.
Priestranná vitrína je extrémne stabilná vďaka štyrom gumovým nožičkám, ktoré chránia podlahu pred možnými škrabancami pri pohybe. Použité materiály, ako je plast a sklo, sú ľahko udržiavateľné a hygienické, čo zohráva v gastronómii obzvlášť dôležitú úlohu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: