Chladiaci nadstavec na pizzu 9 GN 1/4, 200 cm

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-1463-ME
€764,70 €637,25 bez DPH
Chladiaci nadstavec na pizzu 9 GN 1/4, 200 cm
Neohodnotené
  • Spotreba energie: 2,2 kWh
  • Na chladenie v nádobách 9 GN 1/4 gastro
  • Prevádzková teplota okolia: 10° C - 32° C
  • skladovanie potravín pri nízkych teplotách 0 - 10 °C
  • umožňuje, aby zelenina, šaláty a chladené potraviny zostali čerstvé a svieže
Stolová chladiaca vitrína - nadstavec na pizzu a kebab RC180/33 bol navrhnutý a vyvinutý na profesionálne použitie. Stolová chladiaca vitrína umožňuje chladenie potravín, dezerty, nápoje a iné potraviny. Chladiaca vitrína je možná vďaka plne automatický systém na udržiavanie teploty od 0 °C do 10 °C. Vitrína je vybavená skleneným krytomktorý chráni a udržiava obsah nádob počas predaja čerstvý a zároveň je esteticky a hygienicky vystavený na predaj.
Výhodou stolovej chladiacej vitríny je nízka spotreba energie. Vitrína má funkcia automatického rozmrazovania, aktuálny stav je vždy viditeľný v nápovede zariadenia LED displeje. Chladenie vitrína pojme 9 GN 1/4 (GN nie je súčasťou dodávky). Stolová chladiaca vitrína je vyrobenávyrobené z vysokokvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Udržiavaním chladiacej jednotky - a jej skleneného krytu - v čerstvom a sviežom stave môžu zelenina, šaláty a chladené potraviny zostať čerstvé a estetické, je chladiaca nadstavba ideálna aj pre samoobslužné stravovacie prevádzky, ale aj 
reštaurácie, rýchle občerstvenie, pizzerie, bistrá a šalátové bufety, hotely a náročnejšie stravovacie prevádzky a mnohé ďalšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Chladiaca pizza vitríny a nadstavby
Hmotnosť kg: 55 kg
Materiál: ušlechtilá ocel
Výkon kW: 170 W
trzs: 0- 10 °C
RozmeryDSV: 39,50 x 200,50 x 46,00 cm
Objem: 76 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: