Chladnička - s dvoma dverami - 1 168 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010919-ME
€2 109,30 €1 757,75 bez DPH
Chladnička - s dvoma dverami - 1 168 l
Neohodnotené

Chladnička - s dvoma dverami - 1 168 l

Existuje nespočetné množstvo vecí, ktoré musíte pre svoje stravovacie služby udržiavať v chlade. Na chladenie čerstvej zeleniny, pripravených pokrmov a omáčok, nápojov, polievok a mliečnych výrobkov a ich dlhodobé zachovanie čerstvosti ponúka gastro chladnička dostatok úložného priestoru.
Chladnička má objem 1 168 litrov. Získate tak dostatok úložného priestoru na uskladnenie všetkých chladených potrieb pre vašu prevádzku. Na optimálne využitie vnútorného priestoru máte k dispozícii 6 políc s rozmermi 64,8 x 53 cm, ktoré môžete plne prispôsobiť veľkostiam nádob. Či už ide o hrnce na polievku, GN nádoby rôznych výšok alebo obložené misy – usporiadanie zásuviek znamená, že všetko zaberie len toľko miesta, koľko je momentálne potrebné.
Ventilátory integrovaného chladenia a výkonný LG kompresor s výkonom 480 W zabezpečujú rovnomernú cirkuláciu vzduchu vo vnútornom priestore. Tento typ chladenia sa stará o rovnomerné chladenie všetkých potravín v gastro chladničke na nápoje. Použitý kompresor je mimoriadne energeticky účinný a zároveň generuje málo hluku, vďaka čomu sa dokonale hodí na vnútorné použitie.
Chladnička pre gastronómiu chladí pomocou chladiva R290, ktoré sa vyznačuje výbornými termodynamickými vlastnosťami a presvedčí vás svojou energetickou účinnosťou. Okrem toho je šetrné k životnému prostrediu a nemá negatívny vplyv na ozónovú vrstvu, pričom sa zároveň nepodieľa na skleníkovom efekte.
Digitálny termostat udržiava presnú teplotu chladenia, ktorá sa dá nastaviť v rozsahu od -2 – +8 °C pomocou ovládacieho panela. Na digitálnom displeji máte vždy prehľad o aktuálnej teplote. Proces chladenia môžete teda optimálne prispôsobiť potravinám, ktoré práve chcete ponúknuť svojim hosťom. Funkcia automatického rozmrazovania zaisťuje najlepšie výsledky chladenia aj po dlhú dobu.
Dvoje krídlových dverí môžete ľahko otvárať a zatvárať pomocou rukovätí. Dvere sú vybavené integrovanou zámkou, pomocou ktorej sa dá chladnička uzamknúť a chrániť pred neoprávneným prístupom. Náhradný kľúč je súčasťou dodávky. Pri otvorení dverí je vnútorný priestor rovnomerne osvetlený, takže všetok tovar je vždy dobre viditeľný.
Hladké povrchy gastro chladničky z ušľachtilej ocele sa osvedčili ako mimoriadne jednoduché na čistenie. Materiál a konštrukcia chladničky sa takisto vyznačujú mimoriadnou životnosťou a odolnosťou. Zároveň dodáva chladničke elegantný vzhľad, ktorý sa hodí do každej kuchyne alebo skladu. Pomocou výškovo nastaviteľných nožičiek je možné zariadenie prispôsobiť rôznym povrchom.

Dodatočné parametre

Kategória: Profesionálne chladničky
Hmotnosť: 164 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: