Elektrická fritéza - 16 litrov - vypúšťací kohút - 230 V

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011142-ME
€199,70 €166,42 bez DPH
Elektrická fritéza - 16 litrov - vypúšťací kohút - 230 V
Neohodnotené

Elektrická fritéza - 16 litrov - vypúšťací kohút - 230 V

Pokiaľ chcete vyrábať veľké množstvo hranolčekov, budete s elektrickou fritézou RCEF 16EB dokonale vybavení. S celkovým objemom 16 litrov a výkonom 3 500 W zaopatrí ako hostí v reštaurácii či na udalosti v kongresovom hoteli, tak aj hladných fanúšikov na veľkých spoločenských akciách pod holým nebom.
Fritéza disponuje 16-litrovou nádobou, ktorú je možné naplniť až 12 litrami oleja. To Vám dáva možnosť vyprážať veľké množstvo naraz. V profesionálnej oblasti má veľmi univerzálne použitie. Je vhodná aj na prípravu rýb, zeleniny a mnohých ďalších menších vyprážaných dobrôt.
Vďaka vysokému výkonu vyberateľného výhrevného telesa o 3 500 W dosahuje olej vo fritéze veľmi rýchlo maximálnu teplotu 200 °C. Pri dosiahnutí teploty cca 180 ° C už je možné vďaka danému výkonu a objemu fritézy smažiť veľké množstvo hranolčekov v krátkom čase. Pre optimálny výsledok udržuje vysoko citlivý, energeticky úsporný termostat teplo v nádobe na olej na konštantnej teplote.
Fritovací kôš elektrickej fritézy RCEF 16EB meria 25 x 23 x 12 cm a má tepelne izolovanú rukoväť. Fritovací kôš, rovnako ako dodávané veko, je možné umývať v umývačke riadu. Hustý kôš s malými okami môžete pomocou držiaka pripevniť na okraj fritézy, a potom môžete nechať odtiecť olej. Zvyšky potravín, ktoré odpadnú z koša alebo klesnú dole kvôli ochladeniu, sa zhromažďujú v studenej zóne v dolnej časti a nespaľujú sa. Olej si tak zachováva svoju prirodzenú chuť.
Táto elektrická fritéza je vyrobená z ušľachtilej ocele, ktorá sa vďaka svojim hygienickým vlastnostiam veľmi dobre hodí na prácu s potravinami. Okrem toho sa hladký povrch veľmi ľahko čistí. Ďalšou výhodou pri čistení je vyberateľné výhrevné teleso, vďaka čomu sa dostanete do všetkých miest vo vnútri fritézy. Olej je možné ľahko a rýchlo vypustiť pomocou vypúšťacieho kohútika. Pomocou neho môžete vypustiť aj za chodu prístroja studený olej, ktorý sa nazbieral v studenej zóne, a potom jednoducho doplníte nový olej.
Pri odstraňovaní výhrevného telesa poistka zariadenie automaticky vypne, a tým chráni užívateľa pred úrazom. Navyše fritéza disponuje tepelnou poistkou, ktorá chráni pred prehriatím. Po vymytí nádoby alebo po čas, kedy fritézu práve nepoužívate, ju môžete uzavrieť vekom, takže sa dovnútra nedostane prach ani iné nečistoty. Protišmykové gumové nôžky zaisťujú potrebnú stabilitu.
Prehľadný ovládací panel umožňuje bezproblémovú obsluhu. Keď fritézu zapnete, spínač ZAP sa rozsvieti. Teplota sa nastavuje pomocou plynulého otočného regulátora. Vďaka svetelnej kontrolke vždy vidíte, či sa prístroj práve ohrieva, alebo už bola dosiahnutá požadovaná teplota. Takže vždy presne viete, kedy je olej dostatočne horúci, aby sa mohlo začať fritovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické fritézy
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: