Elektrická grilovacia doska - 548 x 350 mm - hladká + vrúbkovaná - 3 000 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10012023-ME
€228,50 €190,42 bez DPH
Elektrická grilovacia doska - 548 x 350 mm - hladká + vrúbkovaná - 3 000 W
Neohodnotené

Elektrická grilovacia doska pre chrumkavé a lahodné špeciality

S elektrickou grilovacou doskou RCPG42-M zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering môžete svojich hostí rozmaznávať po celý rok lahodnými a výdatnými grilovanými špecialitami. Či už šťavnaté steaky a hamburgery, ryby, omelety, tortilly alebo zelenina – s týmto elektrickým grilom sa vašej fantázii medze nekladú. Gril vás zaujme nízkou tvorbou dymu a hygienickým a veľmi čistým spôsobom práce. Okrem toho je gastronomický gril tiež ideálny vhodný na použitie vo veľkokuchyniach – od reštaurácií a stánkov s občerstvením po food trucky alebo cateringové akcie.

Kuchynské zariadenia pre profesionálov: Premyslený a výkonný elektrický gril značky Royal Catering

Plne automatický termostat zaisťuje udržiavanie konštantnej teploty. Vďaka výkonnému vykurovaciemu telesu, ktoré pracuje s výkonom 3 000 W, dosiahne elektrický gril veľmi rýchlo prevádzkovú teplotu medzi 50 - 300 ° C, ktorú je možné nastaviť pomocou praktického otočného spínača.
Silná grilovacia doska elektrického grilu je vyrobená zo železa a rýchlo prenáša teplo z vykurovacích prvkov na pokrmy a zároveň ich ukladá. Masívna doska má rozmery 548 x 350 mm a je extrémne univerzálna vďaka svojmu čiastočne hladkému a čiastočne vrúbkovanému povrchu.
Ochranný kryt proti odstrekom chráni grilované jedlo vonku pred vetrom a tepelnými stratami a bráni tiež tomu, aby vaše jedlo v kuchyni spadlo na zem alebo aby odstreky tuku znečistili váš interiér. Gril je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele, a je preto mimoriadne odolný proti korózii, neutrálny pri kontakte s potravinami a ľahko sa čistí.
Efektívne odvádzanie tuku navyše zaisťuje ľahké čistenie. Elektrický gril má vyberateľnú zásuvku na zachytávanie tuku, do ktorej vteká odtokovým zariadením prebytočný tuk na vyprážanie. Záchytnú misku je možné ľahko vybrať a vyčistiť. Stabilitu zariadenia zaisťujú výškovo nastaviteľné protišmykové gumové nožičky, ktoré nepoškriabu vašu pracovnú plochu.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické grilovacie dosky
Hmotnosť: 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: