Elektrická grilovacia doska - 550 x 400 mm - Royal Catering - Flat - 3,000 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10012370-ME
€167,70 €139,75 bez DPH
Elektrická grilovacia doska - 550 x 400 mm - Royal Catering - Flat - 3,000 W
Neohodnotené

Elektrická grilovacia doska z ocele pre chrumkavé špeciality

S dvojitou elektrickou grilovacou doskou zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering môžete svojich hostí rozmaznávať po celý rok lahodnými a výdatnými grilovanými špecialitami. Či už ide o šťavnaté steaky a hamburgery, ryby, omelety, tortilly alebo zeleninu, s týmto elektrickým grilom sa vašej fantázii nekladú žiadne medze. Gril zaujme nízkou tvorbou dymu a hygienickým a veľmi čistým spôsobom práce. Okrem toho je gril tiež ideálny na použitie vo veľkokuchyniach – od reštaurácií a stánkov s občerstvením po food trucky alebo cateringové akcie.

Vybavenie pre profesionálov: Premyslená a výkonná grilovacia doska značky Royal Catering

Plne automatický termostat zaisťuje udržiavanie konštantnej teploty. Vďaka výkonnému vykurovaciemu telesu, ktoré pracuje s 3 000 W, dosiahne elektrický gril veľmi rýchlo prevádzkovú teplotu v rozmedzí 50–300 °C, ktorú je možné nastaviť pomocou praktického otočného ovládača.
Silná grilovacia doska elektrického grilu je vyrobená zo železa a rýchlo prenáša teplo z vykurovacích prvkov na pokrmy a zároveň ho akumuluje. 10 mm doska má rozmery 550 x 400 mm. Vďaka hladkému povrchu je gril tiež ideálny na prípravu volských ôk, údenín alebo palaciniek.
Doska grilu disponuje ochranným krytom, ktorý účinne chráni steny a okolie pred striekajúcim tukom. Dvojitý elektrický gril je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele, a je preto mimoriadne odolný proti korózii, neutrálny pri kontakte s potravinami a ľahko sa čistí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: