Udiareň-4 priehradky-70 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010731-ME
€699 €582,50 bez DPH
Udiareň-4 priehradky-70 l
Neohodnotené
S výkonnou udiarňou RCRO-870 od Royal Catering môžete rovnomerne údiť ryby aj mäso, či už za tepla, alebo tepla.
Čerstvo vyúdená ryba je absolútna delikatesa a údené mäso a údeniny získajú nezameniteľnú chuť. Vstavané výhrevné teleso sa so svojim výkonom 1.000 wattov stará o to, aby spálené triesky a tým pádom udiareň bolo možné používať variabilne ako na teplé, tak na horúce údenie.
S udiarňou RCRO-870 môžete tieto delikatesy teraz vyrábať sami a vašim hosťom ponúknuť výnimočný, jemne údený chuťový zážitok. U údených potravín vydrží dlhšie ich nezameniteľnú arómu, pretože sú dymom zabité baktérie a huby.
Udiareň ponúka so svojimi vnútornými rozmermi (ŠxHxV) 40 x 34 x 77,5 cm a objemom 70 litrov dostatok miesta na čerstvé ryby, mäso a údeniny. Potraviny je možné zavesiť na 10 dodaných hákov, alebo položiť na 4 rošty. Rošty majú v udiarni minimálny odstup 11 cm do výšky.
Na údenie je udiareň uzavretá a nádoba na uhlíky je naplnená trieskami, ktoré vytvárajú dym. Nádoba s uhlíkmi môže byť vo vnútri bez problémov umiestnená bez nutnosti otvorenia skrine. Pod ňou sa nachádza odpadová nádoba na vyhasnuté uhlíky vzniknuté pri údení. Požadovaná teplota môže byť nastavená v rozmedzí 30 - 110 ° C za pomocou regulátora teploty. Tento veľký rozsah vám umožní údiť na teplo, alebo horúco.
Dobu údenia je možné nastaviť časovačom. Alarm vás bude informovať, akonáhle časový limit vyprší. Maximálny nastaviteľný časový limit je 120 minút. Tento proces môže byť opakovaný, ak by ste chceli intenzívnejšiu chuť. Intenzitu je možné tiež zmeniť nastaviteľným odsatím dymu.
Na stranách udiarne sa nachádza dobre čitaný termometer, ktorý ukazuje teplotu ako v jednotke Fahrenheit, tak Celsius. Tuk, ktorý vzniká pri údení, je zbieraný v odpadovej nádobe, ktorá chráni nádobu s uhlíkmi a dno udiarne pred znečistením a je možné ju ľahko odňať a vyčistiť.
Udiareň je vyhotovená z ušľachtilej ocele. Tento materiál sa ľahko čistí a je veľmi hygienický, čo je obzvlášť vhodné na spracovanie potravín. Udiareň je extrémne robustná a vďaka protišmykovým nožičkám je vždy úplne stabilná a bezpečná. S oboma bočnými úchytmi sa dá tiež veľmi dobre transportovať.
Súčasťou obsahu balenia je vedľa udiarne aj dymovod, odpadová nádoba a plech na odpadový tuk, nádoba na popol, debna na uhlíky, regulátor na teplotu s časovačom, 4 rošty a 10 hákov.

Dodatočné parametre

Kategória: Údiarne
Hmotnosť: 36 kg
Hmotnosť kg: 33
Výkon kW: 1000 W
Casovac: do 120 min.
Materiál: ušlechtilá ocel
Objem: 70 l
Rozmery: 43 x 60 x 102 cm
Rozmery zásielky: 46 x 54 x 92 cm
Hmotnosť zásielky: 34,5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: