Elektrický krájač na zeleninu - 750 W - 5 rezacích kotúčov - Ø 205 mm

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011408-ME
€862,20 €718,50 bez DPH
Elektrický krájač na zeleninu - 750 W - 5 rezacích kotúčov - Ø 205 mm
Neohodnotené

Kvalitný krájač na zeleninu vám v kuchyni ušetrí prácu aj čas

Elektrický krájač na zeleninu RCGS-750 patrí medzi vysokokvalitné kuchynské spotrebiče značky Royal Catering a presvedčí vás materiálmi odolnými voči korózii, nenáročnou údržbou a neuveriteľne dlhou životnosťou. Spotrebič je ideálny na profesionálne a komerčné použitie v reštauráciách, veľkých kuchyniach a bufetoch. Chcete si urýchliť prácu vo vašej gastro prevádzke? Pomôže vám tento efektívny multi krájač!

Rýchly krájač zeleniny zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering

Okrem mrkvy, cibule či zeleru nakrájate s týmto výkonným gastro krájačom zeleniny aj rôzne druhy ovocia a dokonca aj mäkký syr. Produkt sa vyznačuje intuitívnym ovládaním, na ktoré potrebujete len dva spínače – na zapnutie a vypnutie. Motor s plným výkonom 750 W zaisťuje rotáciu ostrých rezacích kotúčov rýchlosťou 280 ot/min. Priemer 205 mm je ideálny na krájanie alebo strúhanie veľkého množstva zeleniny a ovocia vo veľmi krátkom čase. Neobyčajne praktický elektrický krájač na zeleninu má dva zásuvné diely: jeden pre podlhovastú zeleninu a jeden pre bežné tvary. Plastovým zatláčadlom môžete do otvoru bezpečne vtlačiť akékoľvek potraviny a spracovať ich bezo zvyšku. Krájač zeleniny tak chráni vaše ruky pred čepeľami.
Päť dodaných rezacích kotúčov z pevnej ušľachtilej ocele, z toho tri kotúče na strúhanie (3/4,5/7 mm) a dva kotúče na krájanie (2/4 mm), môžete vymeniť rýchlo len niekoľkými ťahmi a jednoducho vyčistiť. Kotúče, rovnako ako puzdro z lešteného a eloxovaného hliníka, sú bezpečné pre potraviny a spĺňajú aj najprísnejšie medzinárodné hygienické normy. Tento nenahraditeľný pomocník nemôže chýbať v žiadnej reštaurácii, veľkej kuchyni či stravovacom zariadení.
Navyše má aj dostatočné bezpečnostné opatrenia: vetracie štrbiny pod krytom krájača zeleniny zabraňujú prehriatiu motora. Štyri pevné gumené nožičky nielen tlmia vibrácie a zaisťujú stabilitu, ale zároveň chránia vašu pracovnú plochu pred poškriabaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Krájače zeleniny
Hmotnosť: 27 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: