Elektrický nôž na kebab - 3 000 otáčok za minútu - 60 kg/h - na batérie

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011402-ME
€225,30 €187,75 bez DPH
Elektrický nôž na kebab - 3 000 otáčok za minútu - 60 kg/h - na batérie
Neohodnotené

Elektrický nôž na kebab na presné rezanie

Chcete zákazníkom servírovať rovnomerne nakrájané mäso z ražňa? S elektrickým nožom na kebab RCKK-80WL od spoločnosti Royal Catering to nie je žiadny problém. Nôž na gyros ľahko nakrája grilované kuracie, jahňacie, morčacie a teľacie mäso na tenké plátky - či už ide o kebab, gyros, shawarmu alebo iné jedlo. Ideálny pomocník pre stánok s rýchlym občerstvením!

Výkonný elektrický nôž na kebab od spoločnosti Royal Catering

Výhodou elektrického krájača na kebab oproti ručnému je, že krája len vrchnú, chrumkavú vrstvu mäsa, krája rovnomerne a plátky sú vždy rovnako hrubé. Napája sa z batérie s kapacitou 2 000 mA a prevádzkovou dobou 120 minút, takže pri krájaní mäsa vám nebudú prekážať žiadne otravné káble. Vďaka kompaktnej a ľahkej konštrukcii ergonomicky tvarovaná rukoväť perfektne padne do ruky. Na rukoväti sa nachádza tlačidlo ON/OFF, ktoré sa ovláda jemným stlačením ukazovákom.
Hrúbku rezu môžete podľa potreby nastaviť od 0 do 8 mm. Vďaka 80 W motoru a neuveriteľným 3 000 otáčkam za minútu môžete z ražňa presne krájať hrubšie plátky - až 60 kg mäsa za hodinu. Okrem hladkej čepele je súčasťou balenia aj zúbkovaná čepeľ. Zatiaľ čo hladká čepeľ je ideálna napríklad na krájanie kuracieho mäsa, zúbkovaná čepeľ ľahko krája tradičné kebabové mäso, ako je jahňacie alebo teľacie.
Rotačné nože sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá má dlhú životnosť a je chuťovo neutrálna, takže spĺňa aj tie najprísnejšie hygienické normy v gastronómii. Čepele s priemerom 10 cm sa ľahko vymieňajú a čistia, takže baktérie nemajú šancu. Ak sa čepele časom otupia, jednoducho ich nabrúste pomocou dodaného brúsika. Ochranný kryt minimalizuje riziko poranenia a prispieva k väčšej bezpečnosti pri práci. Presvedčte sa o kvalite elektrického nôža na kebab!

Dodatočné parametre

Kategória: Stroje na výrobu kebabu
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: