Elektrický nôž na kebab

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010743-ME
€153 €127,50 bez DPH
Elektrický nôž na kebab
Neohodnotené

Elektrický nôž na kebab

Kebab je jedným z najobľúbenejších nemecko-tureckých jedál: Bez ohľadu na to, či sa na ražni griluje kuracie, teľacie alebo jahňacie mäso, mäso musí byť nakrájané na šťavnaté, chrumkavé kúsky, aby ste získali lahodné občerstvenie alebo chutné jedlo. S elektrickým nožom na kebab z potrieb pre gastronómiu a potrieb pre rýchle občerstvenie značky Royal Catering môžete z vášho grilu na kebab presne krájať plátok po plátku a vytvoriť základ pre rôzne neodolateľné jedlá vo vašej reštaurácii alebo stánku s rýchlym občerstvením.
Nôž môžete podľa potreby nastaviť na rôzne hrúbky rezu. Môžete si vybrať mäso s hrúbkou 1 – 8 mm. S výkonom 80 W a rýchlosťou 3 200 ot/min nožom na kebab ľahko a presne oddelíte mäso od ražňa – aj pri hrubších plátkoch.
Rezaciu čepeľ môžete z krájača na kebab vybrať v niekoľkých jednoduchých krokoch, čo uľahčuje jeho čistenie. Ak časom čepeľ stratí svoju ostrosť, môžete ju znova nabrúsiť pomocou dodaného brúsneho kameňa. Prídavná rezacia čepeľ, ktorá je tiež súčasťou balenia, umožňuje prácu bez dlhých prestávok aj pri výmene čepele.
Nôž na kebab a gyros je kompaktný a ľahko sa drží. Rukoväť je ergonomicky tvarovaná a umožňuje jednoduchú manipuláciu. Priamo na rukoväti je spínač, ktorým môžete zariadenie kedykoľvek zapnúť alebo vypnúť. Kábel s dĺžkou 1,8 m vám ponúka dostatok slobodného pohybu, a vy tak môžete bez problémov krájať šťavnaté plátky mäsa z ražňa. Ochranný kryt rezacej čepele vás chráni pred zranením a zvyšuje bezpečnosť pri rezaní.
Krájacia čepeľ noža na kebab s priemerom 10 cm je vyrobená z kvalitnej ušľachtilej ocele, ktorej lesklý a hladký povrch zaujme svojimi hygienickými vlastnosťami. Ušľachtilá oceľ je navyše robustná a odolná voči korózii, takže elektrický nôž na kebab presvedčí dokonalou ostrosťou na dlhú dobu.

Dodatočné parametre

Kategória: Nože na kebab
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: