Fermentačná nádoba na pivo - 30 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011528-ME
€208,50 €173,75 bez DPH
Fermentačná nádoba na pivo - 30 l
Neohodnotené

S touto fermentačnou nádobou vám to vykvasí – a práve to chceme!

Vysokokvalitná fermentačná nádoba na pivo RCBM-44CF značky Royal Catering, profesionálnej značky v oblasti potrieb pre gastronómiu, je ideálnym prístrojom pre hobby pivovarníkov a ambicióznych mladých vinárov, ale aj na profesionálne použitie. Tam, kde sa kvasí pivo alebo víno, by nemala chýbať táto fermentačná nádoba z ušľachtilej ocele, ktorá nepridáva nápoju žiadnu chuť.

Fermentačná nádoba pre nefalšovaný pôžitok z domáceho piva alebo vína

Kužeľovitý tvar 30-litrovej fermentačnej nádoby dokonale oddeľuje číru kvapalinu od usadenín, ktoré sa pomaly usadzujú na dne. Vďaka dvojitému odtokovému systému môžete veľmi ľahko odvádzať tekutinu a nečistoty: Sedimenty, ako napríklad prebytočné kvasinky, cez spodný kohútik, kvapalinu môžete vypustiť cez bočný ventil.
Zabudovaný teplomer na presné monitorovanie teploty fermentácie zobrazuje paralelne dve jednotky a trvalo meria v rozsahu 0 – 40 °C alebo 0 – 104 °F. Otvor vo veku sa požíva na fermentačnú rúrku, ktorá zabezpečí potrebné vyrovnanie tlaku bez toho, aby ste museli otvoriť nádobu a narušiť proces kvasenia tým, že do nádoby vpustíte kyslík.
Nehrdzavejúca oceľ vhodná na použitie v potravinárstve sa ľahko čistí a zaručuje nefalšovaný pôžitok z domáceho piva alebo vína. Tri stabilné nožičky sú vybavené čiernymi ochrannými krytmi, ktoré chránia povrch. Ďalšiu bezpečnosť zaisťujú tri napínacie uzávery, ktoré vzduchotesné veko bezpečne pripevňujú k nádobe. Vďaka dvom bočným držadlám na prenášanie môžete fermentačnú nádobu pohodlne prenášať a dobre skladovať vďaka jej kompaktným rozmerom.
Doprajte pivu alebo vínu čas, ktorý potrebuje – v tejto fermentačnej nádobe v pokoji dozrie a rozvinie svoju arómu. Objednajte si fermentačnú nádobu ešte dnes, aby ste si čoskoro mohli pripiť s priateľmi na svoje pivné úspechy.

Dodatočné parametre

Kategória: Domáce pivovary
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: