Fritéza - dvojitá - elektrická - 2 x 13 l s funkciou časovača (60 min)

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010036-ME
€356,90 €297,42 bez DPH
Fritéza - dvojitá - elektrická - 2 x 13 l s funkciou časovača (60 min)
Neohodnotené

Fritéza - dvojitá - elektrická - 2 x 13 l s funkciou časovača (60 min)

Elektrická fritéza Royal Catering RCEF-13DH je určená na komerčné použitie a funguje na 230 V. Fritéza RCEF 15E od výrobcu Royal Catering slúži na pohodlnú prípravu rôznych druhov jedál. Je ideálna pre vašu reštauráciu alebo mimoriadny pôžitok z jedál doma.
Spotrebič má kapacitu až 2 x 8 litrov oleja a má celkovú kapacitu 2 x 13 litrov. Pri profesionálnom použití sa dá použiť rôznymi spôsobmi a je obzvlášť vhodná na prípravu: rýb, menších pokrmov alebo hranoliek.
Fritovací košík elektrickej dvojitej fritézy RCEF-13DH má rozmery 25 x 21 x 12,5 cm. Zvyšky, ktoré vypadávajú z fritovacieho koša alebo klesajú na dno fritézy, sa zhromažďujú v studenej zóne nachádzajúcej sa na dne a nedochádza k ich spaľovaniu. Olej si tak zachová svoju prirodzenú chuť. Použitý olej ľahko zlikvidujete pomocou vyberateľnej nádoby na olej.
Vďaka vysokému výkonu vyberateľných 2 x 3200 W výhrevných článkov sa olej vo fritéze rýchlo zohreje na maximálnu teplotu 200 °C. Vysokocitlivý termostat sa stará o optimálnu reguláciu a udržiavanie konštantnej teploty oleja. Zároveň pri fritovaní ušetríte veľa energie. Elektrická fritéza 2 x 13 litrov RCTF 13DH má tiež integrovaný časovač, ktorý možno nastaviť maximálne na 60 minút. V prípade prehriatia oleja alebo odstránenia vyhrievacieho článku poistka automaticky vypne zariadenie.
Moderný dizajn telesa je vyrobený z odolnej nehrdzavejúcej ocele, je odolný a ľahko sa čistí vďaka vyberateľným výhrevným článkom. Rozhodnite sa ešte dnes pre vysokovýkonnú fritézu – vaši zákazníci a priatelia sa vám poďakujú.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické fritézy
Hmotnosť: 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: