Fritéza - elektrická - 1 x 10 l - ECO

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010254-ME
€103 €85,83 bez DPH
Fritéza - elektrická - 1 x 10 l - ECO
Neohodnotené

Fritéza - elektrická - 1 x 10 l - ECO

S elektrickou fritézou RCEF-10EY-ECO vás neprekvapí ani veľké množstvo hranolčekov. Zariadenie s celkovým objemom nádoby 10 l a výkonom 3 200 W uspokojí vašich hostí v reštaurácii alebo na oslavách v kongresovom hoteli rovnako spoľahlivo ako na akciách pod holým nebom s mnohými hladnými fanúšikmi. Royal Catering, váš online predajca potrieb pre gastronómiu, ponúka dokonalú fritézu na príjemnú a pohodlnú prípravu jedla. Urobte správnu voľbu a pripravujte jedlo ako profesionáli!
Fritéza je vybavená nádobou s objemom 10 l, ktorú je možné naplniť až 5,3 litrami oleja. To vám dáva možnosť vyprážať veľké dávky naraz. Zariadenie je možné použiť aj v profesionálnej oblasti a výborne sa hodí na prípravu rýb, zeleniny a iných menších jedál.
Vďaka vysokému výkonu vyberateľných 3 200 W výhrevných článkov sa olej vo fritéze zohreje na maximálnu teplotu 200 °C mimoriadne rýchlo. Vďaka výkonu a objemu nádoby tak dokážete vyrobiť veľké množstvo hranolčekov v krátkom čase. Vysoko citlivý a úsporný termostat udržuje teplo nádoby na olej na konštantnej teplote pre optimálne výsledky varenia.
Fritovací kôš elektrickej fritézy má rozmery 21 x 18,5 x 11 cm a je vybavený tepelne izolačnou rukoväťou. Rovnako ako dodávané veko, aj fritovací kôš je možné umývať v umývačke riadu. Na vypustenie oleja môžete kôš s jemnou sieťovinou zavesiť na držiak na okraji nádoby. Zvyšky, ktoré vypadávajú z fritovacieho koša alebo klesajú na dno fritézy, sa zhromažďujú v studenej zóne nachádzajúcej sa na dne a nedochádza k ich spaľovaniu. Olej si tak zachová svoju prirodzenú chuť.
Elektrická fritéza je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, ktorá je vďaka svojim hygienickým vlastnostiam veľmi vhodná na spracovanie potravín. Hladké povrchy sa mimoriadne ľahko čistia. Ďalšou výhodou pri čistení je vyberateľný výhrevný článok, vďaka čomu sa bez námahy dostanete na všetky plochy v nádobe.
Pri vybraní ohrievacieho prvku poistka automaticky vypne zariadenia a chráni tak pred nehodami. Fritéza je navyše vybavená tepelnou poistkou, ktorá zabraňuje prehriatiu. Po vyčistení alebo v prípade, že nádobu nepotrebujete, ju stačí jednoducho zavrieť vekom, a tak ju chránite pred prachom a inými nečistotami. Protišmykové gumené nožičky zaistia stabilnú polohu v každej kuchyni.
Elektrická fritéza série ECO sa vyznačuje mimoriadne energeticky úspornou konštrukciou. Znížená spotreba energie a súčiastky s výbornou životnosťou umožňujú ekonomické a dlhodobé používanie zariadenia.
Ovládací panel je veľmi prehľadne navrhnutý a umožňujú jednoduchú manipuláciu. Ihneď po zapnutí zariadenia sa rozsvieti zapínač. Teplotu nastavíte pomocou plynulého otočného ovládača. Vďaka svetelnému indikátoru vidíte, kedy sa zariadenie zahrieva, a kedy dosiahne požadovanú teplotu. Vždy tak presne viete, kedy je olej dostatočne horúci na vyprážanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické fritézy
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: