Fritéza - elektrická - 2 x 16 l - 400 V

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010010-ME
€448,40 €373,67 bez DPH
Fritéza - elektrická - 2 x 16 l - 400 V
Neohodnotené

Dvakrát lepšia chuť: Elektrická fritéza s objemom 2 x 16 l

Dvojité hranolky, prosím! V elektrickej fritéze značky Royal Catering s objemom 32 l nájdete svojho najusilovnejšieho kuchynského pomocníka. Dve vysokonapäťové prípojky a silných 6 000 W dodáva zariadeniu skutočný výkon. Stravovanie vašich hostí na slávnostných akciách v kongresovom hoteli rovnako spoľahlivo ako na akciách pod holým nebom.

Aromatické jedlo kibbeling so šťavnatou zeleninou tempura

Do dvoch 16 l nádob gastro fritézy sa zmestí až 10 l oleja. Výsledok: Naraz pripravíte 6 kg chrumkavých hranolčekov. A to len za 4 až 5 minút! A čo tak vyprážané ryby a zeleninové tyčinky? Jednoducho urobte oboje, pretože nádoby možno použiť nezávisle od seba na niekoľko jedál súčasne.

Bezpečnosť na prvom mieste s gastro fritézou značky Royal Catering

Trochu tepla a tuku neuškodí, ruky si však popáliť nechcete. O ochranu sa postarajú tepelne izolačné rukoväte. Koše s rozmermi 25 x 23 x 12 cm jednoducho zaveste na okraj fritovacieho hrnca a nechajte odkvapkať prebytočný olej. Horúci olej a čiastočky jedla tak bezpečne odtekajú. Mimochodom: Olej si v elektrickej fritéze zachová svoju prirodzenú chuť dlhý čas. Umožňuje to studená zóna na dne. Akonáhle vyberiete výhrevné články, poistka automaticky vypne prístroj. Tepelná poistka chráni pred prehriatím.
Ovládanie je úplne jednoduché: Fritéza sa zapína sklopným prepínačom. Teplotu pre každú nádobu nastavíte plynule a individuálne pomocou otočného ovládača až do max. 200 °C. Ohrievanie zariadenia signalizuje svetelná kontrolka.
Dvojitá elektrická fritéza vyrobená z hygienickej nehrdzavejúcej ocele sa obzvlášť ľahko čistí: Vyberte výhrevné články, aby ste sa ľahko dostali na všetky povrchy v nádobe. Olej môžete pohodlne vyliať pomocou vypúšťacích kohútikov – aj keď je stroj zapnutý.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické fritézy
Hmotnosť: 21 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: