Gril na párky - na hotdogy - 1 400 W - 12 párkov

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010470-ME
€222,60 €185,50 bez DPH
Gril na párky - na hotdogy - 1 400 W - 12 párkov
Neohodnotené

Profesionálny gril na párky na 12 párkov

Gril na párky RCHG-7T značky Royal Catering je navrhnutý ako stolový model a a vďaka svojej robustnej konštrukcii a vysokokvalitným komponentom je určený špeciálne na profesionálne použitie v stravovacích zariadeniach, ako sú bufety alebo reštaurácie. Energetická účinnosť, intuitívne ovládanie a nízka hmotnosť z neho robia prenosný a úsporný spotrebič, ktorý by nemal chýbať v žiadnej kuchyni.

Elektrický opekač párkov so 7 teflónovými valcami

Gril na párky umožňuje rýchlu a efektívnu prípravu až 12 hotdogov vďaka 7 výkonným ohrievacím telesám s celkovým výkonom 1400 W. Každý zo 7 valcov s teflónovým povrchom má nezávislé ohrievacie teleso a automaticky sa otáčajú o 360°, aby sa každá klobása ohrievala rovnomerne. Teplotu možno regulovať až do 250 °C a sledovať ju pomocou kontroliek. V zariadení je integrovaná aj ochrana proti prehriatiu. 
Obidve ohrievacie zóny sa nachádzajú v predných a zadných valcoch. Ovládajú sa pomocou 2 termostatov, takže môžete opekať klobásy a zároveň ich udržiavať teplé. Pod valcami sa nachádza zberná zásuvka, ktorá slúži na zachytávanie a jednoduché odstránenie prebytočného tuku.
Opekač párkov značky Royal Catering zo sortimentu potrieb pre trh je vyrobený z ušľachtilej ocele, a je preto neuveriteľne robustný a má dlhú životnosť. Poskytuje spoľahlivou ochranu pred poškriabaním, koróziou alebo mechanickým poškodením. Kryt z tvrdeného skla chráni pripravované potraviny pred kontamináciou, ku ktorej môže dôjsť najmä v exteriéri. Okrem toho sa opekač párkov vďaka použitým materiálom ľahko čistí. Kryt sa ľahko nasadzuje a dá sa opäť zložiť.

Dodatočné parametre

Kategória: Opekače párkov
Hmotnosť: 9 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: