Grilovacia platňa - dvojitá - elektrická - 100 cm - hladká - 2 x 3 200 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010066-ME
€597,50 €497,92 bez DPH
Grilovacia platňa - dvojitá - elektrická - 100 cm - hladká - 2 x 3 200 W
Neohodnotené

Grilovacia platňa - dvojitá - elektrická - 100 cm - hladká/vrúbkovaná - 2 x 3 200 W

Dvojitá elektrická grilovacia platňa RCG 100G od výrobcu Royal Catering predstavuje profesionálne zariadenie, ktoré sa hodí do hotelových reštaurácií, prevádzok s rýchlym občerstvením, ale aj na súkromné použitie. Grilovacia platňa je všestranne použiteľná a vďaka kompaktnému vyhotoveniu s váhou 55,40 kg ju možno použiť v interiéri aj exteriéri.
Zariadenie má šírku 100 cm a disponuje ochranou proti postriekaniu, ktorá sa nachádza na stranách a vzadu. Tá ochráni grilované potraviny pred vetrom či vychladnutím a zároveň zabraňuje ich zošmyknutiu a znečisteniu kuchyne striekajúcim olejom. Gril je vyrobený z ušľachtilej ocele, vďaka čomu je odolný voči korózii a ľahko sa čistí.
Grilovacia platňa má hrúbku 1,2 cm, je vyrobená z liatiny a stará sa o dokonalú distribúciu tepla z ohrievacieho prvku na jedlo. Pevná platňa má veľkosť 100 x 52 cm a disponuje platňou s hladkým a vrúbkovaným povrchom, ktorá je veľmi hygienická. Vysokokvalitný materiál zabraňuje deformácii grilu v dôsledku pôsobenia tepla.
Vstavaný, plne automatický termostat zaisťuje, že grilovaný pokrm je udržiavaný pri teplote, ktorú ste nastavili. Vďaka dvom výkonným ohrievacím telesám, z ktorých každé má výkon 3 200 W, dosiahne elektrický gril prevádzkovú teplotu 50 až 300 °C veľmi rýchlo, takže nemusíte strácať čas čakaním.
Elektrické grily Royal Catering sú vybavené ochranou proti prehriatiu. Táto ochrana pri príliš vysokej teplote automaticky preruší prívod elektriny a zabráni tak prehriatiu zariadenia.
Grilovacia platňa RCG 100G disponuje vyberateľnou zásuvkou, v ktorej sa zhromažďuje nadbytočný tuk. Zberná miska sa dá jednoducho vybrať a umyť v umývačke riadu. O maximálnu stabilitu sa starajú protišmykové gumové nožičky, ktoré zabraňujú poškodeniu pracovnej plochy.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické grilovacie dosky
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: