Hotdogovač - 2 000 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010423-ME
€371,30 €309,42 bez DPH
Hotdogovač - 2 000 W
Neohodnotené

Hotdogovač - 2 000 W

Hotdogovač RCHW 2000 od spoločnosti Royal Catering dokáže súčasne ohrievať a udržiavať rožky aj klobásy pri optimálnej teplote. Toto výkonné zariadenie je vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, takže je veľmi kvalitné a odolné. Dokonale sa hodí pre rôzne oblasti profesionálnej gastronómie, ako sú reštaurácie, hotely, stánky s klobásami alebo cateringové služby
Vďaka výkonnému ohrievaciemu telesu pracuje tento ohrievač klobás s výkonom až 2 000 W, takže vždy rýchlo dosiahnete optimálnu prevádzkovú teplotu. Spotrebič sa zapína a vypína stlačením podsvieteného tlačidla, ktoré vždy signalizuje, či je ohrievač v prevádzke. Tým sa zabezpečí efektívna prevádzka celého zariadenia.
Prevádzková teplota je tiež vždy viditeľná; zariadenie umožňuje nastaviť požadovanú teplotu pomocou otočného gombíka od 30 °C do 110 °C. Týmto spôsobom určíte, ako rýchlo má proces ohrevu prebiehať. Automatický termostat zabezpečuje udržiavanie konštantnej cieľovej teploty ohrievania.
Všetky časti ohrievača sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, a preto ponúkajú vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Okrem toho je nerezová oceľ ideálnym materiálom pre predajne rýchleho občerstvenia; tento materiál je vysoko odolný voči biologickým reakciám a je dobre chránený pred kontamináciou. Ohrievač klobás z nehrdzavejúcej ocele je preto ideálny na komerčné použitie.
Vkladacia polica aj posuvné dvere sa dajú vybrať samostatne. To umožňuje ľahší prístup ku klobásam. Vďaka priehľadnosti dvierok z tvrdeného skla je zabezpečený nerušený výhľad na pripravované jedlo bez toho, aby bolo potrebné otvárať dvierka a zbytočne unikalo teplo. Tým sa vždy zabezpečí čo najpohodlnejšia prevádzka celého zariadenia.
Tento hotdogovač ohrieva párky šetrne pomocou pary. Ohrev je rovnomerný bez narušenia tvaru klobás. Ak hladina vody klesne pod nastavenú hranicu, rozsvieti sa príslušná kontrolka. Na druhej strane, ak je vody príliš veľa, možno ju vypustiť pomocou praktického vypúšťacieho ventilu. Prístroj je určený pre gastronomické prevádzky a je vybavený všetkými funkciami, ktoré umožňujú profesionálne a zdravé varenie potravín v pare.

Dodatočné parametre

Kategória: Opekače párkov
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: