Indukčný hrniec 106 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011082-ME
€179,70 €149,75 bez DPH
Indukčný hrniec 106 l
Neohodnotené

Indukčný hrniec - 106 l

Indukčný hrniec RCST-113E3-S s extra veľkým objemom 106 litrov a tepelnou izoláciou je vysokokvalitným vybavením do každej kuchyne. Hrniec ponúka možnosť prípravy veľkého množstva pokrmov vo veľkokapacitných kuchyniach aj ako mobilné riešenie na vonkajšie podujatia. Priložené veko udržiava jedlo horúce a čerstvé. Hrniec je vhodný na elektrické a plynové sporáky, sklokeramické varné dosky, halogénové a indukčné variče. V spoločnosti Royal Catering nájdete hrnce najvyššej kvality na profesionálne použitie v reštauráciách, baroch, jedálňach alebo na každodenné varenie vo vašej domácnosti.
Indukčný hrniec optimálne absorbuje teplo vďaka trojvrstvovému sendvičovému dnu. Dve vonkajšie vrstvy z nehrdzavejúcej ocele obklopujú centrálnu hliníkovú vrstvu, ktorá zabezpečuje účinnú distribúciu tepla v celom hrnci, čím udržiava jedlo dlhšie horúce bez dodatočnej spotreby energie. Čas varenia sa skráti až o 20 % a spotreba energie klesne až o 30 %, čo je výhodou najmä v prípade častého a dlhodobého používania výrobku.
Hrniec a pokrievka sú vyrobené z veľmi odolnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá je určená predovšetkým na profesionálne použitie. Pritom oceníte nielen vynikajúce spracovanie a dlhú životnosť, ale aj elegantný dizajn. Materiál neabsorbuje žiadne pachy, je veľmi hygienický a príprava potravín je preto úplne bezpečná pre zdravie.
Materiál sa dá bez problémov umývať - dokonca aj v umývačke riadu. Aj v prípade silného znečistenia je umývanie veľmi jednoduché. Najmä vo veľkokapacitných kuchyniach je rýchla príprava kuchynského náčinia na opätovné použitie naozaj neoceniteľná.
Vylievací okraj po celom obvode zaisťuje, že obsah hrnca môžete vyliať bez postriekania alebo kvapkania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: