Kontaktný gril - vrúbkovaný a hladký - Royal Catering - 3,600 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011990-ME
€328,40 €273,67 bez DPH
Kontaktný gril - vrúbkovaný a hladký - Royal Catering - 3,600 W
Neohodnotené

Efektívne grilovanie s dvojitým kontaktným grilom s výkonom 3,600 W

Profesionálny dvojitý kontaktný gril je určený nielen pre hotelové reštaurácie, kaviarne, rýchle občerstvenie a cateringové spoločnosti, ale aj na súkromné použitie. Gril je neuveriteľne flexibilný a je ideálny na prípravu mäsa, zeleniny, sendvičov alebo panini.

Elektrický gril značky Royal Catering

Vďaka plynulej regulácii teploty v rozmedzí 50–300 °C a výkonu 3,600 W môžete šetrne a kontrolovane pripravovať mäso, ryby, zeleninu, sendviče a iné potraviny. Teplotu je možné nastaviť pomocou samostatných termostatov. Dve integrované kontrolky uľahčujú ovládanie. Zelená kontrolka ukazuje, či je kontaktný gril zapnutý a oranžová kontrolka signalizuje dosiahnutie nastavenej teploty.
Elektrický gril presvedčí svojim robustným a kvalitným spracovaním. Kryt je vyrobený z ušľachtilej ocele odolnej proti poškriabaniu a je vybavený dvoma hornými a jednou spodnou grilovacou doskou, ktoré zaisťujú súčasný ohrev grilovaných potravín. Dosky sa zahrievajú elektricky. To znamená, že pri grilovaní nevzniká nepríjemný dym ani zápach ako pri bežných griloch, a preto je dvojitý kontaktný gril ideálny na použitie v interiéri.
Obe grilovacie dosky profesionálneho kontaktného grilu sú výškovo nastaviteľné. Dosky sú vyrobené z liatiny a zabraňujú prichyteniu pokrmov. Vrúbkovaná forma prepožičiava steakom, hamburgerom a iným potravinám vlnkovaný vzor. Mimoriadne veľká grilovacia plocha s dvoma samostatne otvárateľnými hornými doskami ponúka dostatok priestoru pre vaše potraviny. Okrem toho môžete zariadenie používať na udržiavanie tepla a grilovanie zároveň.
Dvojitý kontaktný gril navyše disponuje vyberateľnou miskou, do ktorej môže odtekať tuk, ktorý uniká pri príprave. To zaisťuje zdravé grilovanie s nízkym obsahom tuku a dôkladné a ľahké čistenie. Bezpečnosť pri práci s elektrickým grilom tiež zaisťujú protišmykové gumové nožičky a tepelne izolované rukoväte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: