Kovový vešiak na oblečenie - 120 x 45 x 179,5 cm - 270 kg - čierny

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011581-ME
€93,80 €78,17 bez DPH
Kovový vešiak na oblečenie - 120 x 45 x 179,5 cm - 270 kg - čierny
Neohodnotené

Odolný, univerzálny kovový stojan na oblečenie

Potrebujete miesto na odkladanie vecí? Potom vám kovový stojan na oblečenie od spoločnosti Royal Catering určite dobre poslúži. Táto polica poskytuje úložný priestor na rôzne predmety a určite sa bude hodiť v každej obývacej alebo úložnej miestnosti. Vyniká svojou robustnosťou, praktickým dizajnom a všestrannosťou, takže je ideálny napríklad pre hotely a penzióny, odpočinkové miestnosti a čakárne.

Elegantný a praktický šatníkový stojan od spoločnosti Royal Catering

Na elegantný kovový stojan môžete zavesiť bundy a kabáty alebo iné oblečenie či tašky. Štyri police a dve závesné tyče na oblečenie poskytujú dostatok úložného priestoru. Dve menšie police majú rozmery 45 x 45 cm, dve väčšie 45 x 120 cm. Každá polica unesie 40 kg. Horná tyč je dlhá 76 cm a unesie 10 kg; v strede je 45 cm dlhá tyč a v spodnej časti ďalšia 76 dm dlhá tyč, pričom každá z nich má nosnosť 50 kg. Vešiak na šaty tak môže byť zaťažený celkovo až do 270 kg.
Police a tyče sa dajú upevniť v požadovanej výške - takže sa dajú nastaviť podľa potreby. Otvorená konštrukcia umožňuje ľahký prístup, takže sa k oblečeniu dostanete vždy rýchlo a jednoducho.
Kovový stojan na odevy sa vyznačuje vysokou stabilitou napriek výsuvnej konštrukcii; nosnosť je dokonca vyššia ako u stojanov so skrutkovými spojmi. 179,5 cm vysoká polica je vďaka nastaviteľným nohám veľmi stabilná a nekolíše sa ani na nerovnej podlahe.
Kovový stojan na oblečenie je vyrobený z kovu s práškovou povrchovou úpravou. Tento náter vyniká ochrannými vlastnosťami v suchom prostredí. Materiál je odolný voči korózii a usadeninám.
Zásuvkové regály sa dajú zostaviť veľmi rýchlo. Dodané montážne diely uľahčujú montáž čiernej skrine. Tento stojan je veľmi stabilný a odolný bez toho, aby musel byť pripevnený k stene.

Dodatočné parametre

Kategória: Voľne stojace police
Hmotnosť: 13 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: