Kuchynský robot - vrátane mixéra a mlynčeka na mäso - 1 200 W - Metropolitan Black

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10080043-ME
€185,70 €154,75 bez DPH
Kuchynský robot - vrátane mixéra a mlynčeka na mäso - 1 200 W - Metropolitan Black
Neohodnotené

Kuchynský robot - vrátane mixéra a mlynčeka na mäso - 1 200 W

Kompaktný kuchynský robot značky bredeco je mimoriadne výkonný a robustný multifunkčný zázrak. Zariadenie je vhodné na miešanie, šľahanie a miesenie, ako aj na sekanie, výrobu pyré a mixovanie najrôznejších ingrediencií. Okrem klasickej miešacej misky so šľahačom, hákom na cesto a šľahačom je kuchynský robot vybavený výkonným mixérom a mlynčekom na mäso, čím spája tri dôležité kuchynské spotrebiče v jednom.
Kuchynský robot v sebe spája množstvo praktických funkcií v jednom zariadení: Samotný stroj je vhodný na miesenie, miešanie alebo šľahanie rôznych prísad. Mixér je ideálny na prípravu shakeov, smoothies, koktailov alebo omáčok a mlynček na mäso umožňuje bez väčšej námahy pripraviť čerstvé mleté mäso, domáce klobásy alebo chutné cestoviny.
Vďaka príkonu 1 200 W a šiestim úrovniam výkonu je tento miesič malým silákom a v okamihu si poradí aj s tými najnáročnejšími prísadami a úlohami. To okrem iného zabezpečuje aj planetárny systém miešania, v ktorom sa hák na miesenie cesta alebo metlička na sneh otáčajú okolo vlastnej osi a pozdĺž okraja misky. Protibežný rotačný pohyb spoľahlivo vytlačí všetky prísady do stredu misky, žiadne prísady sa neprilepia na okraj, čím vznikne homogénna hmota. Mixér má preto integrovanú pulznú funkciu: rýchly prísun energie pre mimoriadne tvrdé potraviny alebo na uvoľnenie prísad, ktoré sa prilepili na čepele.
Vďaka pevnej a robustnej konštrukcii, ako aj nerozbitným a vysokokvalitným materiálom je univerzálny prístroj mimoriadne odolný a vhodný aj na dlhodobé používanie. Kuchynský robot zároveň presvedčí jednoduchým čistením. Intuitívny odblokovací mechanizmus uľahčuje odpojenie nádob a príslušenstva na čistenie alebo výmenu.
Stroj na cesto sa veľmi ľahko používa aj vo všetkých ostatných oblastiach. Rýchlosť môžete individuálne nastaviť pre každý recept. Dodatočný otvor vo veku umožňuje jednoduché a čisté pridávanie ďalších prísad. Kryt mixéra disponuje rovnakým prístupovým bodom na následné pridávanie potravín.
Napriek svojej kompaktnej celkovej veľkosti ponúka kuchynský robot veľkorysú kapacitu. Mixér s nádobou má objem 1,5 l, mixovacia miska má objem 5 l. Veľký objem umožňuje pripraviť aj väčšie porcie v jednom pracovnom kroku, vďaka čomu je všestranný stroj ideálnym pomocníkom v kuchyni každého vášnivého kuchára alebo veľkej rodiny.
Vďaka rozsiahlemu príslušenstvu je zariadenie pripravené na každú výzvu. Súčasťou dodávky sú okrem veľkorysých nádob aj háky na miesenie, metličky na sneh a tri násady na klobásy s priemerom 3, 5 a 7 mm. S osemdielnou súpravou na klobásy a cestoviny budete mať vždy k dispozícii správnu násadu na prípravu pokrmu. Súčasťou balenia je aj tĺčik, pomocou ktorého môžete bezpečne tlačiť prísady smerom k čepeli. Kryty mixéra a misky majú možnosť plnenia, zabraňujú postriekaniu a zabezpečujú čisté pracovisko. Súpravu dopĺňa malá odmerka.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolové mixéry
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: