LED otočná hlava so zoomom - 36 LED diód - 450 W.

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10110228-ME
€459,70 €383,08 bez DPH
LED otočná hlava so zoomom - 36 LED diód - 450 W.
Neohodnotené

Zhasnite svetlá, spustite spot s LED otočnou hlavou!

Čo by bola diskotéka, koncertné pódium alebo nočný klub bez pôsobivej svetelnej šou? Otočná hlava so zoomom LED CON.LMHZ-36/10/RGBW značky Singercon vykúzli tú správnu atmosféru pre každý event a ponorí lokáciu do pestrého mora farieb s takmer neobmedzenou farebnou škálou.

Silná svietivá otočná hlava eventovej techniky Singercon

36 LED diód, každá z nich s výkonom 10 W, s tromi základnými farbami červená, zelená a modrá, doplnené navyše aj bielou, vytvára milióny rôznych farieb, ktoré zahalia párty pivnice, spoločenskú miestnosť alebo tanečný parket do senzačného svetla: raz prenikavo jasného, inokedy mystického. Vďaka špeciálnym šošovkám svietia LED diódy usporiadané do kruhu v uhle žiarenia 25° mimoriadne jasne a sú stmievateľné od 0 do 100 percent. Mimoriadna funkcia tohto pinového spotu je funkcia zoomu a efekt dúhy na miešanie farieb.
Na ovládanie javiskového svetla máte k dispozícii štyri rôzne možnosti: automatiku, cez mikrofón ovládaním hudbou, master-slave alebo DMX. Zadanie voľby sa vykonáva pomocou intuitívneho LCD displeja so štyrmi tlačidlami. Najväčšiu kontrolu nad zariadením však máte prostredníctvom digitálneho riadiaceho protokolu DMX 512 s až 24 kanálmi. A aby nedošlo ani počas horúcich diskotékových nocí a dlhých tanečných maratónov k prehriatiu svetla, je do otočnej hlavy zabudovaný ventilátor a radiátorový chladič.
Matné čierne diskotékové svetlo je možné namontovať na strop haly alebo na traverze, ale aj na podlahu. Štyri protišmykové gumové nohy zaisťujú bezpečné ustavenie hlavy Toto svetlo určené pre párty sa otáča o 540 ° v horizontálnej osi X ao 270 ° vo vertikálnej osi Y.

Dodatočné parametre

Kategória: Svetelná technika
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: