Mlynček na mäso - ušľachtilá oceľ - 300 kg/h - spätný chod

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011489-ME
€1 283 €1 069,17 bez DPH
Mlynček na mäso - ušľachtilá oceľ - 300 kg/h - spätný chod
Neohodnotené

Profesionálne spracovanie mäsa, zeleniny a pod.

Elektrický mlynček na mäso RCFW-300PRO z kategórie mäsiarskych potrieb výrobcu Royal Catering je ideálnym pomocníkom na rýchle spracovanie mäsa a iných potravín a je vhodný na profesionálne použitie v mäsiarstvach, jedálňach a reštauráciách. Prístroj vyniká silným motorom s výkonom 1 100 W a vysoko kvalitnými a odolnými materiálmi.

Elektrický mlynček na jemné mletie potravín

Výroba mletého mäsa vo veľkom množstve na fašírky, hamburgery, lasagne aj bolonskú omáčku je pre tento mlynček na mäso hračkou. Vďaka pôsobivému výkonu elektrického motora 1 100 W stroj za hodinu pomelie až 300 kg na veľmi jemné mleté mäso – podľa vybraného dierovaného kotúča s priemerom otvorov 3, 6 alebo 8 mm.
Pokiaľ sa mäso alebo iná potravina v profesionálnom mlynčeku na mäso zasekne, môžete ju ľahko uvoľniť a vybrať vďaka praktickej funkcii spätného chodu. Nebudete teda musieť rozobrať celý robustný prístroj, čo šetrí čas a peniaze. Upchatiu však možno do veľkej miery predísť, mali by ste mäso vždy pred mletím nakrájať na menšie kúsky. Premyslená konštrukcia elektrického mlynčeka na mäso umožňuje rýchle vybratie nožov a dierovaných kotúčov z ušľachtilej ocele, ktoré následne ľahko vyčistíte v súlade hygienickými normami platnými v gastronómii. Hladký povrch samotnej konštrukcie sa taktiež veľmi ľahko čistí.
Mlynček na mäso elektrický pracuje ticho – vydáva iba 70 dB – a navyše stojí na protišmykových gumových nožičkách, ktoré nielen pohlcujú zvuk, ale tiež chránia povrch pod nimi pred nepríjemnými škrabancami. Mäso stlačíte do mlynčeka stláčačom, ktorý je pre bezpečnú prácu vyrobený zo stabilného plastu. Vetracie otvory zaisťujú, aby mal motor mlynčeka na mäso vždy dostatočné chladenie, a to aj pri nepretržitej prevádzke. Ak sa motor napriek tomu zahreje, vstavaná ochrana proti prehriatiu ho automaticky vypne.
Pre nákup elektrického mlynčeka na mäso zo sortimentu profesionálneho gastronomického vybavenia špecializovaného výrobcu Royal Catering hovorí mnoho presvedčivých argumentov, preto si objednajte svoj exemplár ešte dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na mäso
Hmotnosť: 35 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: