Mlynček na mäso z ušľachtilej ocele - 220 kg/h - PRO

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010176-ME
€505,60 €421,33 bez DPH
Mlynček na mäso z ušľachtilej ocele - 220 kg/h - PRO
Neohodnotené

Mlynček na mäso z ušľachtilej ocele - 220 kg/h - PRO

Mlynček na mäso RCFW 220PRO zo sortimentu mäsiarskych potrieb od výrobcu Royal Catering predstavuje praktické zariadenie vyznačujúce sa jednoduchou obsluhou. Mlynček na mäso bol vyvinutý pre profesionálne použitie v gastronómii alebo v mäsiarňach.
Výkonný 1 100-wattový motor sa vyznačuje bezproblémovým prenosom sily, ktorá je potrebná na profesionálne spracovanie potravín. Pri primeranej spotrebe energie môže mlynček spracovať až 220 kg potravín za hodinu. Integrovaný ventilátor sa stará o dostatočné chladenie – aj pri najvyššom zaťažení.
Elektrický mlynček na mäso sa vyznačuje vysokou životnosťou vďaka kvalitnému prepracovaniu. Nože a mlecie disky zo špeciálnej ušľachtilej ocele zaručujú optimálne spracovanie mäsa. Kryt je vyrobený z lešteného eloxovaného hliníka a je robustný a ľahký.
Reverzná funkcia mlynčeka na mäso umožňuje otáčanie závitového hriadeľa v oboch smeroch. Jednoduchá obsluha otočným spínačom umožňuje rýchle odstránenie upchatia, čo prispieva k mimoriadne efektívnej práci.
Premyslená konštrukcia a pôsobivý dizajn mlynčeka na mäso zaručujú jeho jednoduché rozmontovanie a čistenie. Vďaka hladkým povrchom a možnosti odmontovať všetky komponenty sa vám podarí zariadenie dôkladne vyčistiť.
S približne 220 otáčkami za minútu sa mäso efektívne posúva cez závitový hriadeľ oproti krížovej čepeli z kvalitnej ušľachtilej ocele a následne sa vytláča cez mlecí disk. Otvory s priemerom 5 alebo 8 mm umožňujú rovnomerné pomletie mäsa, ktoré sa dá následne spracovať želaným spôsobom.
Univerzálne príslušenstvo je ideálne na výrobu rôznych mäsových produktov, ale aj na spracovanie množstva iných potravín ako paradajky, cestoviny, čili alebo sušené ovocie. Veľkorysý zásobník na mäso pritom uľahčuje prácu. S plastovým posúvačom sa vám podarí posúvať potraviny do otvoru bezpečne a efektívne.

Dodatočné parametre

Kategória: Mlynčeky na mäso
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: