Nárezový stroj - 250 mm - do 12 mm - 150 W

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010796-ME
€600,20 €500,17 bez DPH
Nárezový stroj - 250 mm - do 12 mm - 150 W
Neohodnotené

Nárezový stroj - 250 mm - do 12 mm - 150 W

Či už chcete nakrájať veľmi tenké plátky mortadely alebo hrubý kus pečene, RCAM-250 nakrája klobásy, mäso alebo syr presne tak, ako potrebujete. Zariadenie je ideálne na prípravu občerstvenia v reštaurácii alebo na prípravu tanierov v cateringových službách.
Hrúbku krájaných potravín môžete nastaviť veľmi presne a plynule v rozsahu od 0 do 12 milimetrov pomocou otočného gombíka. Pomocou stupnice na otočnom gombíku získate presný prehľad o zvolenej hrúbke plátku. Zvolenú hrúbku môžete nastaviť presne a vždy rovnako podľa druhu klobásy alebo mäsa. Zariadenie možno nastaviť na maximálnu hrúbku 12 mm, čo umožňuje pripraviť aj veľmi hrubé plátky.
Hladkú a rýchlu prácu umožňuje výkonný 150-wattový motor, ktorý otáča rezací nôž pozoruhodnou rýchlosťou 352 otáčok za minútu. Klobásy a mäso tak môžete veľmi rýchlo a pohodlne pripraviť do svojich chutných pokrmov.
Vďaka veľkému priemeru 250 milimetrov je krájací nôž tohto zariadenia vhodný aj na veľké druhy salám, ako je mortadella alebo parmská šunka. Pomocou krájača môžete pripraviť vhodné plátky aj z veľkých chladených kusov mäsa určených na pečenie. So zabudovaným nožom môžete bez problémov krájať všetky druhy syra; tu odporúčame používať krájacie nože s teflónovým povrchom, na ktoré sa väčšina druhov syra neprilepí. Príslušné príslušenstvo nájdete aj v e-shope expondo.
Samozrejme, ak pripravujete veľa rôznych potravín, každý nôž sa časom trochu otupí. Aby ste nemuseli prácu na príliš dlho prerušiť a vypadnúť z rytmu, je každý stroj vybavený poloautomatickým ostričom, ktorý podľa potreby rýchlo naostrí rezný nôž.
Reliéfny povrch slúži na umiestnenie väčšiny druhov údenín a mäsa, ktoré sa potom pomocou zabudovaného prítlačného zariadenia dajú ľahko posúvať smerom k nožu. Prístroj je vybavený kvalitnými klznými a guličkovými ložiskami, ktoré umožňujú pohodlné krájanie aj veľkých množstiev potravín. Potrebnú bezpečnosť zaisťujú vhodne umiestnené plastové rukoväte a ochrana ostria.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: