Nástenná polica - 2 police - 140 cm

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010361-ME
€114 €95 bez DPH
Nástenná polica - 2 police - 140 cm
Neohodnotené

Elegantná, priestorovo úsporná a ľahko udržiavateľná: ideálna nástenná polica pre gastronómiu

Nástenná polica RCWR-140.2 od výrobcu Royal Catering je dokonalým riešením pre prehľadné a priestorovo úsporné skladovanie kuchynských potrieb. Ľahko upevniteľná kuchynská polička z robustnej ušľachtilej ocele kombinuje moderný design s optimálnou funkčnosťou. Priestorovo úsporný kus nábytku zaisťuje čistotu a poriadok v každej profesionálnej reštaurácii.

Premyslený nábytok z ušľachtilej ocele zo sortimentu potrieb pre gastronómiu značky Royal Catering

Nástenná polica zaujme svojou jednoduchou eleganciou. Vďaka dĺžke 140 cm a hĺbke 30 cm ponúka polica extra priestor bez obmedzenia voľného pohybu. To zaručuje optimálne využitie priestoru. Stabilná polička sa skladá z niekoľkých komponentov, a preto sa rýchlo a ľahko montuje.
Nástenná polica je vyrobená výhradne z robustnej ušľachtilej ocele. Vysoko kvalitný a trvanlivý materiál sa ľahko čistí a je odolný proti korózii, a preto je obzvlášť vhodný do kuchýň alebo podobných stravovacích zariadení. Vďaka skoseným podperám a hrúbke dosky 3,5 cm je zaručená maximálna stabilita. Okrem toho sú všetky predmety umiestnené na otvorene navrhnutej polici vždy ľahko prístupné.

Dodatočné parametre

Kategória: Nástenné police
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: