Ohrevná vitrína - 160 l - 1 500 W - osvetlenie

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011905-ME
€827,60 €689,67 bez DPH
Ohrevná vitrína - 160 l - 1 500 W - osvetlenie
Neohodnotené

Ohrevná vitrína pre dokonale prezentované a ohriate jedlá

Ohrevná vitrína RCWS-160S značky Royal Catering je ideálna na udržovanie teploty a prezentáciu širokej škály jedál a pokrmov, ako sú pizza, sendviče, pečené mäso alebo pečivo. Vďaka ohrievacej vitríne môžete vašim hosťom v bufete, v hoteli, kaviarni alebo reštaurácii vždy ponúknuť čerstvé a dokonale prezentované jedlo, ktoré môžete z vitríny jednoducho vybrať.

Teplé a čerstvé jedlo v dokonalom svetle

Vnútorný priestor ohrievacej vitríny s objemom 160 litrov môžete okamžite ohriať na požadovanú teplotu pomocou účinného a výkonného výhrevného telesa s výkonom 1 500 W. Teplota sa dá nastaviť pomocou regulátora v rozmedzí od 30 do 90 °C. Vďaka presnému a energeticky úspornému termostatu sa presne udržiava nastavenú teplotu.
Vnútorný priestor vitríny má tri police s rozmermi 81 x 40, 37 a 34 cm, na ktorých možno dokonale prezentovať tovar. Ohrevný systém je vybavený zásobníkom na vodu, ktorý zabezpečuje mierne zvlhčovanie potravín. To zabraňuje vysúšaniu jedla vplyvom tepla. Aby sa špeciality dokonale prezentovali aj v zadnej časti vitríny, vnútorné osvetlenie poskytuje správne svetlo.
Teleso je vyrobené z robustnej nehrdzavejúcej ocele, materiálu, ktorý je odolný proti korózii, má hygienické a trvácne vlastnosti a jasný a lesklý vzhľad aj po desaťročiach. Bočné strany sú vyrobené z tvrdeného skla, a preto sú mimoriadne bezpečné a robustné. V zadnej časti sú dve posuvné dvierka z rovnakého skla – potraviny môžete bezpečne a pohodlne vybrať alebo doplniť. Štyri gumové nožičky poskytujú stabilitu pre nadstavec a zároveň chránia povrch spodnej konštrukcie pred poškriabaním.
Čistenie ohrievacej vitríny je veľmi jednoduché. Vďaka hladkým skleneným povrchom a použitiu nehrdzavejúcej ocele, vám postačia iba jemné čistiace prostriedky. Okrem toho sa v spodnej časti nachádza vyberateľná zásuvka na zvyšky jedla, ktorú môžete kedykoľvek vybrať a vyprázdniť.

Dodatočné parametre

Kategória: Ohrievacie vitríny
Hmotnosť: 45 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: