Opekač párkov - 7 valčekov - ohrievacia zásuvka - ušľachtilá oceľ

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011690-ME
€264,40 €220,33 bez DPH
Opekač párkov - 7 valčekov - ohrievacia zásuvka - ušľachtilá oceľ
Neohodnotené

Gril na párky v rožku s ohrievacou zásuvkou na dvanásť párkov

Párky v rožku sú rovnako obľúbené ako na open air akciách, tak ako malé občerstvenie v hotelovom bare, pri čerpacích staniciach alebo v bistroch. S profesionálnym opekačom párkov RC-RG7DC zo sortimentu potrieb pre gastronómiu sa vám podarí pripraviť párky aj vo veľkom množstve av grile môžete ohriať na správnu teplotu ohriať aj rožky.

Premyslený a výkonný opekač párkov RC-RG5DC zo sortimentu potrieb pre rýchle občerstvenie značky Royal Catering

Opekač párkov ponúka so siedmimi automaticky otočných vykurovacích valcoch s dĺžkou 45 cm dostatok miesta pre až osem párkov alebo na veľké klobásy, takže horúce párky môžete ponúkať aj pri vysokom dopyte. S výkonom 1 765 W je možné teplotu grilovacej plochy ovládať oddelene vzadu aj vpredu v rozmedzí od 0 do 250 °C. Vďaka tomu je možné párky ohrievať súčasne na požadovanú teplotu, alebo ich po dlhšiu dobu udržiavať teplé.
Navyše je opekač párkov vybavený ohrievacou zásuvkou, v ktorej môžete paralelne ohrievať rožky alebo ich udržiavať na potrebnej teplote. Za tým účelom môžete teplotu regulovať od 30 do 110°C, takže budete mať k podávaným párkom vždy k dispozícii čerstvo ohriate rožky.
Kryt z tvrdeného skla poskytuje bezpečnú ochranu párkom počas grilovania. Vietor a nečistoty sa tak k párkom nikdy nedostanú. Vďaka tomu dosiahnete vždy hygienicky dokonalé výsledky grilovania. Odkvapkávacia miska zachytáva tuk a omrvinky, ktoré vznikajú pri výrobe hot dogov a zaisťuje tak čistotu počas grilovania. Na čistenie je možné misku bez problémov zo zariadenia vybrať.
Plášť opekača párkov i valcov je vyrobený z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele, ktorá sa ľahko čistí. Vďaka robustnej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu je gril mimoriadne odolný. Štyri gumové nožičky zabraňujú skĺznutiu grilu a poškriabaniu povrchu opekača párkov. Prístroj je vybavený poistkou, ktorá zaisťuje jeho ďalšiu bezpečnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Opekače párkov
Hmotnosť: 20 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: