Pizza stôl - 379 l - žulová pracovná doska - 3 x dvere

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010922-ME
€1 100,30 €916,92 bez DPH
Pizza stôl - 379 l - žulová pracovná doska - 3 x dvere
Neohodnotené

Pizza stôl - 379 l - žulová pracovná doska - 3 x dvere

Značka Royal Catering vám ponúka skvelé riešenie chladenia potravín v podobe chladiaceho pizza stola RCKT-136/70-6 zo sortimentu potrieb pre gastronómiu! Disponuje objemom 379 litrov a ponúka vám veľa miesta na uskladňovanie potravín. Tento chladiaci pizza stôl kombinuje skladovanie potravín v celkovo ôsmich GN 1/6 nádobách (nie sú súčasťou balenia) s praktickou pracovnou plochou. Nádoby sú vpredu a hore chránené pred znečistením pomocou nástavca. Chladiaci stôl využijete v hoteloch, reštauráciách, bistrách alebo na podujatiach.
Takéto zariadenie sa často označuje ako chladiaci stôl na pizzu, pretože veľká pracovná doska a GN nádoby štandardu 1/6 sú ideálne na rýchle a jednoduché obloženie rozvaľkaného cesta rôznymi prísadami. Pomocou chladiaceho stola môžete potraviny najprv chladiť a potom ich pripravovať na pracovnej doske. Chladiaci stôl na pizzu umožňuje aj racionálny a produktívny spôsob práce pri príprave jedál v iných gastronomických oblastiach.
Pracovná doska je vyrobená zo žuly, materiálu, ktorý sa vyznačuje maximálnou odolnosťou a životnosťou. Žula okrem iného zaujme svojimi hygienickými vlastnosťami a možno ju použiť aj ako odkladaciu plochu na horúce predmety, napríklad panvice, a to bez toho, aby sa poškodila.
Dobre čitateľný digitálny displej umožňuje nekomplikované sledovanie teploty zariadenia. Pomocou digitálneho termostatu môžete regulovať teplotu. Prístroj môžete nastaviť na požadovanú prevádzkovú teplotu od 2 do 10 °C. Široký rozsah prevádzkovej teploty umožňuje chladenie rôznych produktov ako pivo, jablkové víno, syr alebo dezerty.
Nemáte k dispozícii dostatok miesta na jedlo a nápoje? Žiadny problém, pretože chladiaci pizza stôl disponuje troma úložnými priestormi. Tie vám umožňujú uskladniť čerstvé potraviny – dokonca aj omáčky, polevy a prílohy. Štyri police vám pomôžu uskladňovať potraviny prehľadne. Dvere z ušľachtilej ocele s gumovým tesnením slúžia na zatvorenie a tesnenie chladiacej komory.
Efektívny 306-wattový kompresor sa stará o rýchle dosiahnutie želanej prevádzkovej teploty a jej udržiavanie. Moderný kompresor značky Secop sa vyznačuje energetickou efektívnosťou a spoľahlivosťou. V porovnaní s bežnými kompresormi je menej hlučný.
Chladiaci stôl používa ekologické chladivo R290. Jeho potenciál narušenia ozónu (ODP) má hodnotu 0 a potenciál globálneho otepľovania (GWP) hodnotu 3. Chladivo disponuje vynikajúcimi termodynamickými vlastnosťami, ktoré sa starajú o energetickú efektívnosť.
Chladiace zariadenie RCKT-136/70-6 je vyrobené z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele, ktorá je vysoko odolná, zaručuje dlhú životnosť a je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu. Materiál je nenáročný na údržbu a vyznačuje sa výbornými predpokladmi na hygienickú prácu s potravinami. Chladiaci stôl má štyri hrubé a výškovo nastaviteľné nohy, ktoré zaisťujú vysokú stabilitu a bezpečnosť pri práci.
Chladiaci stôl sa dá vďaka svojej konštrukcii umiestniť do vzdialenosti 5 cm od steny. Hlavné komponenty technológie sú nainštalované pod chladiacimi priestormi a sú vetrané cez predné otvory v plechu z ušľachtilej ocele. Ovládacie prvky sa nachádzajú aj v prednej spodnej časti: podsvietený vypínač a klávesnica s LED displejom na nastavenie a ovládanie jednotlivých funkcií. Automatické odmrazovanie v pravidelných šesťhodinových intervaloch zabezpečuje bezúdržbovú prevádzku. V prípade potreby možno odmrazovanie aktivovať aj manuálne.

Dodatočné parametre

Kategória: Gastro chladiace stoly
Hmotnosť: 147 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: