Plnička klobás - 15 l - elektrická

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010348-ME
€648 €540 bez DPH
Plnička klobás - 15 l - elektrická
Neohodnotené

Elektrická plnička klobás značky Royal Catering s nožným pedálom a štyrmi plniacimi trubicami

Elektrická plnička klobás RCWF-15LE-H značky Royal Catering je ideálna na profesionálnu výrobu rôznych domácich klobás, ktoré sú nielen jednoduché na výrobu, ale obsahujú kvalitné suroviny bez rôznych prísad. Veľká kapacita a výkonný motor plničky zabezpečujú efektívnu výrobu klobás na vysokej úrovni.

Profesionálne mäsiarske potreby značky Royal Catering

Plnička klobás má kapacitu 15 l. Vďaka veľkému objemu umožňuje spracovať veľké množstvo klobásovej hmoty v krátkom čase. Model je preto mimoriadne vhodný pre profesionálne použitie v mäsiarstvach, reštauráciách a iných prevádzkach na spracovanie mäsa.
Plnička na klobásy zaujme silným 260 W motorom, ktorý zaručuje pozoruhodne rýchlu výrobu. Prevádzkovú rýchlosť plničky klobás je možné podľa potreby nastaviť pomocou regulátora. Piest sa dá ovládať pomocou praktického nožného pedálu. Vďaka pedálu máte ruky vždy voľné.
Štyri plniace trubice dodávané vo veľkostiach 16, 22, 32 a 38 mm poskytujú pri výrobe klobás skutočnú flexibilitu. Môžete si určiť druh a priemer klobásy podľa vlastných predstáv. Plniace trubice vyrobené z kvalitnej ušľachtilej ocele je možné rýchlo a jednoducho vymeniť a vyčistiť.
Plnička na klobásy je vyrobená z ušľachtilej ocele bezpečnej pre kontakt s potravinami, a preto je účinne chránená proti korózii a zvlášť ľahko sa čistí. Na prítlačnej doske sa navyše nachádza kvalitné a hygienické silikónové tesnenie, ktoré spoľahlivo zabraňuje úniku klobásovej hmoty z valca. Čistenie je rovnako jednoduché ako spracovávanie mäsa.

Dodatočné parametre

Kategória: Plničky klobás
Hmotnosť: 34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: