Pracovný stôl s nadstavbou - 2 odkladacie plochy

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010526-ME
€316,40 €263,67 bez DPH
Pracovný stôl s nadstavbou - 2 odkladacie plochy
Neohodnotené
Pracovný stôl s nadstavbou RCAT-120/60-HS od Royal Catering je možné všestranne použiť. Môžete ho použiť ako v stravovacích zariadeniach, jedálňach a školách, tak v nemocniciach, pekárňach av cateringu. Ponúka veľkorysú pracovnú plochu na prípravu pokrmov a zároveň dostatok priestoru na uloženie prísad.
Produkt sa skladá z vysoko kvalitnej ušľachtilej ocele a je tak stabilný a ľahko sa udržuje. Veľkorysý pracovný a úložný priestor stola zaručuje pohodlné a správne fungovanie. Všetky potrebné potreby na varenie nájdu v regáli svoje miesto a sú preto ľahko a rýchlo prístupné.
Hlavná pracovná doska je navyše zosilnená HQ doskou (high quality board), vďaka ktorej je ešte robustnejšia a má ešte väčšiu nosnosť. Používanie takýchto tvrdých a silne komprimovaných drevovláknitých dosiek vedie k vyššej odolnosti proti znečisteniu a vonkajším vplyvom. Navyše je stôl na všetkých povrchoch chránený vďaka bielym vodotesným dyhám.
Vysoká zaťažiteľnosť RCAT-120/60 HS je 175 kg. Štvorstupňovitá konštrukcia pracovného stola s policou ponúka úložný priestor na 3 poschodiach. S týmto pracovným stolom tak dostanete veľkorysú pracovnú a skladovaciu plochu na veľmi malom priestore, pričom stôl šetrí miesto.
Spodná polica unesie až 40 kg, zatiaľ čo hornú policu je možné zaťažiť až 40 kg. 4 výškovo nastaviteľné nohy Vám umožnia bezpečné postavenie pracovného stola aj na nerovnej ploche. Presvedčte sa sami o veľkej pracovnej a skladovacej ploche, ktorá Vám ponúka kombináciu regálu a pracovného stola RCAT-120/60-HS!

Dodatočné parametre

Kategória: Stoly z nehrdzavejúcej ocele
Hmotnosť: 34 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: