Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 60 cm - nosnosť 137 kg

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010495-ME
€195,40 €162,83 bez DPH
Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 60 cm - nosnosť 137 kg
Neohodnotené

Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 60 cm

Pri práci s potravinami uvítate dostatok miesta. Jedlo chcete predsa pripravovať úhľadne a hygienicky. Nábytok z ušľachtilej ocele je základom pre hygienickú kuchyňu a hygienickú prípravu všetkých druhov potravín. Pracovné stoly z ušľachtilej ocele pre potreby gastronómie značky Royal Catering patria do každej profesionálnej kuchyne. Pracovný stôl RCAT-120/60 bol špeciálne navrhnutý na náročnú prácu v gastronómii a vďaka svojmu dvojstupňovému dizajnu ponúka dodatočnú odkladaciu plochu.
Robustná doska stola je vystužená vysokokvalitnou doskou s hrúbkou 20 mm – drevovláknitá doska s vysokou hustotou, s lakovaným a vodoodolným ochranným povrchom. Táto vysokokvalitná doska sa vyznačuje odolnosťou voči poveternostným podmienkam a chemickým látkam. Pracovný stôl z nerezovej ocele je mimoriadne odolný, trvácny a stabilný. Pracovnú plochu je možné zaťažiť až 110 kg, priestor spodnej police možno zaťažiť ďalšími 27 kg. Pracovný stôl má teda celkovú nosnosť až 137 kg.
Spodná časť predstavuje dodatočnú odkladaciu plochu, čo vám umožňuje pracovať prehľadnejšie. Pracovný stôl je univerzálne použiteľný, možnosti využitia sú rôznorodé. Umožní vám hygienickú a čistú prípravu jedál v profesionálnych kuchyniach, jedálňach, pekárňach, školách a nemocniciach.
Pracovný stôl z nerezovej ocele RCAT-120/60 si vďaka výškovo nastaviteľným nohám zachová optimálnu stabilitu aj na nerovných plochách. Vďaka rýchlej a jednoduchej montáži pomocou skrutiek a dodávaného imbusového kľúča je možné pracovný stôl kedykoľvek individuálne nastaviť.
Vysokokvalitná leštená ušľachtilá oceľ vás upúta vysokou odolnosťou, stará sa o dlhú životnosť a je odolná proti korózii a mechanickým poškodeniam (napr. škrabancom). Materiál sa dá ľahko a účinne čistiť a umožňuje hygienickú prácu s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoly z nehrdzavejúcej ocele
Hmotnosť: 23 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: