Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 70 cm

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011094-ME
€165,60 €138 bez DPH
Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 70 cm
Neohodnotené

Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 120 x 70 cm

Na čo je najmodernejšia technika, pokiaľ nemáte dostatok miesta na riadne a prehľadné uloženie vašich potravín. Nábytok z ušľachtilej ocele je základom každej správne hygienicky vedenej kuchyne a čistej výroby potravín všetkého druhu. Pracovné stoly z ušľachtilej ocele od spoločnosti Royal Catering patria do každej profesionálnej kuchyne. Pracovný stôl z ušľachtilej ocele RCAT-120/70-NW bol špeciálne navrhnutý tak, aby splnil vysoké nároky v oblasti gastronómie, a vďaka svojmu dvojstupňovitému dizajnu ponúka dodatočnú odkladaciu plochu.
Pracovná plocha s rozmermi 120 x 70 cm vám ponúka dostatok priestoru pre vašu každodennú prácu. Veľká pracovná plocha nájde uplatnenie pri práci s rôznymi druhmi potravín, prísadami, nástrojmi, zariadeniami alebo pri príprave pokrmov. Druhá, spodná plocha ponúka ďalší priestor na ukladanie predmetov a umožňuje dobre štruktúrovaný a prehľadný priebeh práce. Na druhej ploche je možné ukladať aj väčšie predmety do výšky až 60 cm. Možnosti použitia sú naozaj rôznorodé a potraviny je takto možné hygienickým a čistým spôsobom pripravovať v jedálňach, kantínach, pekárňach, školách i nemocniciach.
Optimálna stabilita je pri pracovnom stole RCAT-120/70-NW zaistená aj na nerovnom povrchu pomocou 2 cm vysokých nožičiek s možnosťou výškového nastavenia. Jednotlivé diely sú čiastočne už zmontované. Stôl je možné jednoducho a rýchlo rozmontovať či zmontovať vďaka priloženým skrutkám a inbusovému kľúču, a kedykoľvek ho prispôsobiť. Nosnosť pracovného stola z ušľachtilej ocele RCAT-120/70-NW je až 115 kg.
Na rozdiel od mnohých konkurenčných výrobkov je predná hrana pracovného stola zaoblená, čo výrazne znižuje riziko poranenia. Obe úrovne sú opatrené privarenými maticami, ktoré majú vysokú nosnosť a navyše zaisťujú stabilitu. Vďaka vysoko kvalitnému spracovaniu sú všetky zvary veľmi presne vykonané a zaisťujú ďalšiu stabilitu a bezpečnosť.
Vysoko kvalitná leštená ušľachtilá oceľ vás očarí vysokou trvanlivosťou a dlhou životnosťou. Je odolná voči korózii a mechanickému poškodeniu (napr. proti poškriabaniu). Ide o materiál, ktorý je možné kedykoľvek ľahko a riadne vyčistiť, čím sú vytvorené všetky predpoklady pre hygienickú prácu s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné stoly z nehrdzavejúcej ocele
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: