Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 200 x 60 cm - 160 kg nosnosť

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011092-ME
€370,30 €308,58 bez DPH
Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 200 x 60 cm - 160 kg nosnosť
Neohodnotené

Pracovný stôl z ušľachtilej ocele - 200 x 60 cm - 160 kg nosnosť

Pri práci s potravinami uvítate dostatok miesta. Jedlo chcete predsa pripravovať úhľadne a hygienicky. Nábytok z ušľachtilej ocele je základom pre hygienickú kuchyňu a hygienickú prípravu všetkých druhov potravín. Pracovné stoly z ušľachtilej ocele pre potreby gastronómie značky Royal Catering patria do každej profesionálnej kuchyne. Pracovný stôl z ušľachtilej ocele RCAT-200/60-NW bol špeciálne navrhnutý na náročnú prácu v gastronómii a vďaka svojmu dvojstupňovému dizajnu ponúka dodatočnú odkladaciu plochu.
Pracovná plocha nerezového pracovného stola RCAT-200/60-NW predstavuje 200 x 60 cm a ponúka dostatok miesta na každodennú prácu. Na prácu s potravinami, surovinami, nástrojmi a zariadeniami je potrebná dostatočne veľká pracovná plocha. Spodná časť predstavuje dodatočnú odkladaciu plochu, čo vám umožňuje pracovať prehľadnejšie. Dajú sa na nej umiestňovať aj väčšie predmety s výškou až do 60 cm. Možnosti využitia sú rôznorodé – jedlo môžete pripravovať hygienicky a čisto v profesionálnych kuchyniach, jedálňach, pekárňach, školách alebo v nemocniciach.
Nerezový pracovný stôl RCAT-200/60-NW si vďaka výškovo nastaviteľným nohám vysokým 2 cm zachová stabilnú polohu aj na nerovných povrchoch. Jednotlivé diely sú čiastočne zmontované. Vďaka rýchlej a jednoduchej montáži pomocou skrutiek a dodávaného imbusového kľúča je možné pracovný stôl kedykoľvek individuálne nastaviť. Okrúhle masívne nohy sa starajú o stabilitu a zvyšujú nosnosť. Nosnosť je 160 kg.
V porovnaní s inými konkurenčnými výrobkami je predná hrana nerezového pracovného stola zaoblená. To mimoriadne znižuje riziko poranenia pri práci. Obe úrovne sú spojené privarovacími maticami, ktoré majú vyššiu nosnosť a tiež zaisťujú odolnosť. Vďaka kvalitnému prepracovaniu sú všetky zvary presné a zaručujú dodatočnú stabilitu a bezpečnosť.
Vysokokvalitná leštená ušľachtilá oceľ vás upúta vysokou odolnosťou, stará sa o dlhú životnosť a je odolná proti korózii a mechanickým poškodeniam (napr. škrabancom). Materiál sa dá ľahko a účinne čistiť a umožňuje hygienickú prácu s potravinami.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracovné stoly z nehrdzavejúcej ocele
Hmotnosť: 24 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: