Profesionálny odšťavovač - z liatiny a nehrdzavejúcej ocele - ručný

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011864-ME
€79 €65,83 bez DPH
Profesionálny odšťavovač - z liatiny a nehrdzavejúcej ocele - ručný
Neohodnotené

Vychutnajte si čerstvú šťavu s ručným odšťavňovačom

Bez ohľadu na to, či ide o bar, hotelový bufet alebo trh, čerstvé džúsy sú veľmi obľúbené samostatne aj v koktailoch a ľahko sa vyrábajú. Na ich výrobu môžete použiť ručný odšťavovač, s ktorým sa vám podarí obratom ruky vytlačiť citrusové plody, ako sú pomaranče, citróny alebo granátové jablká. Odšťavňovač na pomaranče sa dá ľahko ovládať aj jednou rukou a zároveň je pevný, takže ho využijete v gastronómii aj vo vašej kuchyni. Vďaka manuálnemu ovládaniu nevydáva na rozdiel od elektrických zariadení žiadne zvuky.

Spoľahlivý odšťavovač značky Royal Catering

Železný rám odšťavňovača je veľmi pevný a vydrží veľké zaťaženie pri lisovaní veľkého množstva citrusových plodov. Veľká páka je pritom veľkým pomocníkom, pretože optimálne prenáša silu na ovocie počas lisovania.
Všetky časti zariadenia, ktoré prichádzajú do kontaktu s ovocím alebo šťavou, sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa ľahko udržiava a je bezpečná pri práci s potravinami. Vďaka tomu je odšťavovač mimoriadne hygienický a ideálny na prípravu kyslých štiav z pomarančov, citrónov alebo granátových jabĺk. Plniaci lievik a sito, ktoré zadržiava zvyšky ovocia, sa dajú rýchlo a dôkladne vybrať a vyčistiť.
Pod plniacim lievikom je dostatok priestoru na zachytávanie a spracovanie čerstvej šťavy v nádobách rôznych veľkostí. Ručný odšťavovač funguje úplne bez elektrickej energie. Môže sa používať aj v stiesnených priestoroch alebo na miestach bez elektrickej prípojky. Vďaka tomu je lis mimoriadne flexibilný, ľahko sa udržiava a môžete ho vždy použiť presne tam, kde ho potrebujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Odšťavňovače
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: