Stroj na cukrovú vatu - 72 cm - 1 200 W - vozík a ochranný kryt

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010133-ME
€685,60 €571,33 bez DPH
Stroj na cukrovú vatu - 72 cm - 1 200 W - vozík a ochranný kryt
Neohodnotené

Stroj na cukrovú vatu - 72 cm - 1 200 W - vozík a ochranný kryt

Stroj na cukrovú vatu RCZK-1200XL značky Royal Catering je ideálnym spoločníkom na festivaloch, v zábavných parkoch, kinách, na pútiach, pouličných slávnostiach a pri mnohých ďalších príležitostiach. Tento stroj na cukrovú vatu je navrhnutý na profesionálne použitie a patrí k vysoko kvalitnému gastronomickému vybaveniu. Ponúka rôzne možnosti, vďaka čomu môžete zákazníkom podávať cukrovú vatu úplne podľa ich priania. Kryt navyše chráni cukrovú vatu pred baktériami, cudzími telesami a nečistotami.
Stroj na výrobu cukrovej vaty disponuje vysoko účinným vykurovacím telesom s výkonom 1 200 wattov. Vďaka dvom klopným spínačom môžete ľahko ovládať teplotu a otáčky hlavice. Na displeji sa zobrazuje aktuálny prúd. Stroj má zabudovanú poistku, ktorá ho v prípade technických problémov automaticky vypne. Zaisťuje teda optimálnu bezpečnosť.
Nádoba z ušľachtilej ocele s priemerom 72 cm je ideálna na rýchlu prípravu veľkého množstva cukrovej vaty. Na jednu porciu (z cca 12-18 g cukru) potrebujete iba zhruba 60 sekúnd.
Cukrová vata sa počas výroby navinie na špajli a následne ľahko vytvaruje. Využite naplno svoju fantáziu – vytvárajte vatu v tvare kvetu či zvieraťa. Špeciálna konštrukcia hrnca umožňuje vždy čistú prácu, pretože cukor a cukrová vata zostávajú predovšetkým v zachytávacej nádobe.
Otáčanie hlavice spôsobuje, že sa z roztaveného cukru tvoria tenké vlákna, ktoré sa postupne navíjajú na špajli, čím cukrová vata získa svoj typický tvar. Môžete teda ľahko vyrábať malé aj veľké porcie cukrovej vaty. Zásuvka je vhodná na zásobu cukru, ktorý môžete vďaka dodávanej odmerke ľahko odmeriavať.
Vozík je vyrobený z práškovo lakovanej ocele a je vybavený dvoma kvalitnými, pumpovacími kolesami. Tie sú zárukou mobility a flexibility a umožňujú tiché posúvanie vozíka. Dve gumové nastaviteľné nohy navyše zaisťujú stabilitu na akomkoľvek povrchu.
Ochranný kryt je povinnosťou na splnenie najvyšších hygienických nárokov – a to najmä v rámci verejnej prevádzky. Chráňte svoju cukrovú vatu dodaným ochranným krytom pred baktériami, cudzími telesami a nečistotami.
Kryt veľkosti XL je vyrobený z akrylového skla a vyniká vysokou odolnosťou. Tento materiál je tiež ťažko zápalný a spĺňa všetky zákonné potravinárske normy. Vysoko kvalitné, priehľadné plexisklo je možné ľahko umyť bežným saponátom a vodou. Vďaka veľkému otvoru máte k cukrovej vate ľahký prístup. Ochranný kryt sa ľahko inštaluje a je vhodný pre všetky stroje s priemerom cca 72 cm.
Nádobu a otáčavú hlavicu môžete ľahko vybrať, čo tiež uľahčuje čistenie a prípravu na ďalšie použitie. Môžete ich umývať aj v umývačke riadu. Rozšírte si gastronomickú výbavu o stroj na výrobu cukrovej vaty výrobcu Royal Catering a staňte sa stredobodom pozornosti pri každej spoločenskej udalosti.

Dodatočné parametre

Kategória: Stoje na výrobu cukrovej vaty
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: