Stroj na krájanie klobás a syra 300 mn

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: YT-YG-03130-TY
€880,20 €733,50 bez DPH
Stroj na krájanie klobás a syra 300 mn
Neohodnotené

Krájač na klobásy a syr. Základňa je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny s lakovaným sivým povrchom, ktorý sa veľmi ľahko čistí a udržiava v čistote. Ďalšou výhodou krájača  je odnímateľný podávač, ktorý sa dá rýchlo odskrutkovať, čo výrazne uľahčuje prístup do ťažko prístupných kútov a uľahčuje ich čistenie od zvyškov nakrájaných produktov.

vďaka plynule nastaviteľnej hrúbke rezu je možné rezať plátky s hrúbkou od 0,2 do 15 mm. Vzduchom chladený výkonný motor zabraňuje preťaženiu stroja a zaručuje dlhú životnosť.

  • Je určený pre profesionálnych používateľov. Odporúča sa najmä pre:
  • stravovacie zariadenia
  • reštaurácia
  • obchod s potravinami
  • cateringové spoločnosti

Podávač nainštalovaný na ložiskovom vedení pracuje veľmi ľahko a hladko, čo výrazne znižuje námahu pri rezaní. Okrem toho je rezací mechanizmus, t. j. podávač a nôž, umiestnený diagonálne. Takto sú rezané výrobky gravitačne pritláčané na kotúč, čím sa znižuje potrebná sila. Zabudovaný poloautomatický ostrič umožňuje rýchle naostrenie rezacieho kotúča bez nutnosti jeho demontáže.

Osobitná pozornosť sa venovala aj otázke bezpečnosti.spínač odolný proti striekajúcej vode chráni pred úrazom elektrickým prúdom počas prevádzky a čistenia zariadenia. Okrem toho sa na ochranu rezacieho kotúča používa kryt, aby sa minimalizovalo riziko poranenia. Okrem toho má vozík špeciálny priehľadný kryt, ktorý chráni pred náhodným vložením ruky do rezacieho priestoru. Stabilitu zariadenia počas prevádzky zabezpečujú špeciálne protišmykové nožičky.

Technické údaje
Napájanie 230 V / 50 Hz
Napájanie 250 W
Priemer disku 300 mm
Materiál zliatina hliníka a horčíka (Al-Mg)
Rozmery 530 x 450 x 450 mm

Logistické údaje

GTIN (EAN): 5906083005244
Jednotka: ks
Kartón: 1
Hmotnosť: 27,00 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: