Stroj na tvarovanie hamburgerov - 150 mm

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010890-ME
€150,80 €125,67 bez DPH
Stroj na tvarovanie hamburgerov - 150 mm
Neohodnotené

Tvarovací stroj Burger - 150 mm

Formovací stroj na hamburgery RCHM-150 od spoločnosti Royal Catering vytvorí dokonale tvarované hamburgery len v niekoľkých krokoch. Lis na hamburgery bol vyvinutý špeciálne na použitie v stravovacích prevádzkach a možno ho bez problémov integrovať do akéhokoľvek výrobného reťazca, takže je ideálnym doplnkom každej stravovacej alebo reštauračnej prevádzky.
Tvarovací stroj na hamburgery sa dá veľmi pohodlne obsluhovať, čím sa zabezpečí efektívna kuchynská prevádzka, v ktorej je ručná príprava surových hamburgerov minulosťou. S týmto lisom na hamburgery môžete pripraviť šťavnaté hamburgery z mletého mäsa, rýb alebo zeleniny!
Kryt lisu je vyrobený z eloxovaného hliníka. Držiak fólie a pracovná nádrž sú vyrobené z robustnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka svojej premyslenej konštrukcii a kvalitnému spracovaniu má tento lis na hamburgery veľmi dlhú životnosť aj pri intenzívnom používaní.
Na výrobu hamburgerov sa používajú papierové kotúče s priemerom 150 mm. Vďaka špeciálnemu zásobníku sú disky uložené a umiestnené tak, aby umožňovali rýchlu a efektívnu prácu. Vďaka týmto diskom neprichádza mäso do priameho kontaktu s rukami a strojom, čo je veľmi hygienické.
Údržba a čistenie hamburgerového tvárniaceho stroja RCHM-150 sú veľmi jednoduché a bezproblémové. Vďaka svojim malým rozmerom zaberá zariadenie veľmi málo miesta a protišmykové gumové nožičky mu umožňujústroj na akýkoľvek pracovný povrch bez toho, aby ste ho poškriabali alebo neúmyselne posunuli.

Dodatočné parametre

Kategória: Stroje na hamburgery
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: