Sušička ovocia - 1 000 W - 10 políc

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011616-ME
€264,40 €220,33 bez DPH
Sušička ovocia - 1 000 W - 10 políc
Neohodnotené

Výkonná sušička ovocia značky Royal Catering z kategórie potrieb pre gastronómiu

Výkonná sušička potravín RCDA-1000/59S od spoločnosti Royal Catering vám umožní prípravu zdravých sušených pochúťok vo vašej reštaurácii, v bare alebo priamo doma. Počas procesu sušenia dochádza k znižovaniu obsahu vody, takže ovocie, zelenina a bylinky, ale aj ryby a mäso vydržia oveľa dlhšie čerstvé a chutné.

Dali by ste si teraz hovädzie sušené alebo zeleninové plátky?

Ohrevné teleso sušičky ovocia s výkonom 1 000 W zaisťuje rýchle dosiahnutie požadovanej teploty sušenia a vďaka kontrolnému teplotnému systému ju udržiava na konštantnej úrovni. Teplotný rozsah sušičky potravín je možné nastaviť v rozmedzí od 40 do 90 °C.
Teplota a časovač sa nastavujú intuitívne a pre používateľa jednoduchým spôsobom – iba otočte regulátor na hornej strane spotrebiča. Ovládacie prvky možno použiť na monitorovanie a riadenie sušenia v časovom rozmedzí 0 – 15 hodín. Na prednej strane je umiestnený informačný štítok s teplotami a časmi pre optimálne výsledky.
Vo veľkej sušiacej komore sa nachádza desať políc z ušľachtilej ocele, ktoré sa dajú vyberať a poskytujú dostatok miesta na sušenie veľkého množstva potravín súčasne. Zabudovaný ventilátor rovnomerne rozvádza teplo zo sušiacej komory vo vnútri spotrebiča. Preto sa dá použiť aj na osvieženie vzhľadu potravín.
Komora – rovnako ako plášť a police – je vyrobená z ušľachtilej ocele, a preto sa ľahko čistí a má veľmi dlhú životnosť. Bezpečnú polohu sušičky ovocia zaisťujú protišmykové gumové nožičky.

Dodatočné parametre

Kategória: Dehydrátory
Hmotnosť: 17 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: