Sušička ovocia - 800 W - 12 políc

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011617-ME
€241,40 €201,17 bez DPH
Sušička ovocia - 800 W - 12 políc
Neohodnotené

Výkonná sušička ovocia značky Royal Catering z kategórie potrieb pre gastronómiu

Výkonná sušička potravín RCDA-500/45S od spoločnosti Royal Catering vám umožní prípravu zdravých sušených pochúťok vo vašej reštaurácii, v bare alebo priamo doma. Počas procesu sušenia dochádza k znižovaniu obsahu vody, takže ovocie, zelenina a bylinky, ale aj ryby a mäso vydržia oveľa dlhšie čerstvé a chutné.

Dali by ste si teraz hovädzie sušené alebo zeleninové plátky?

Ohrevné teleso sušičky ovocia s výkonom 800 W zaisťuje rýchle dosiahnutie požadovanej teploty sušenia a vďaka kontrolnému teplotnému systému ju udržiava na konštantnej úrovni. Teplotný rozsah sušičky potravín je možné nastaviť v rozmedzí od 20 do 90 °C.
Digitálny displej sušičky potravín je vhodný aj pre začiatočníkov a zobrazuje teplotu v °C a v °F. Ovládacie prvky možno použiť na monitorovanie a riadenie sušenia v časovom rozmedzí 30 minút – 24 hodín. Na prednej strane je umiestnený informačný štítok s teplotami a časmi pre optimálne výsledky.
Vo veľkej sušiacej komore sa nachádza 12 políc z ušľachtilej ocele, ktoré poskytujú dostatok miesta na sušenie veľkého množstva potravín súčasne. Zabudovaný ventilátor rovnomerne rozvádza teplo zo sušiacej komory vo vnútri spotrebiča. Preto sa dá použiť aj na osvieženie vzhľadu potravín.
Komora – rovnako ako plášť a police – je vyrobená z ušľachtilej ocele, a preto sa ľahko čistí a má veľmi dlhú životnosť. Cez dvierka z tvrdeného skla môžete sledovať proces sušenia bez toho, aby ste museli spotrebič otvoriť. Bezpečnú polohu sušičky ovocia zaisťujú protišmykové gumové nožičky.

Dodatočné parametre

Kategória: Dehydrátory
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: