Sušička potravín-1.000 W-10 poschodí

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010700-ME
€265,30 €221,08 bez DPH
Sušička potravín-1.000 W-10 poschodí
Neohodnotené
Výkonná sušička potravín RCDA-1000/10S od Royal Catering umožňuje výrobu zdravých, sušených pochúťok vo vašej reštaurácii, bare alebo doma. Odstránenie vody v priebehu procesu sušenia zaisťuje, že ovocie, zelenina a bylinky, ale aj ryby a mäso vydržia oveľa dlhšie a dajú sa tak po dlhšiu dobu vychutnávať. Tak vytvoríte lahodné krížalky a banánové lupienky, ale aj hovädzie kúsky a plátky sušenej zeleniny.
Vykurovací element sušičky sa s výkonom 1 000 W stará o to, že veľmi rýchlo dosiahne vhodnú teplotu, ktorá je udržovaná vďaka systému jej kontroly. Teplotný rozsah dehydrátora je možné nastaviť medzi 35 a 68 ° C.
Digitálny displej sušičky je vhodný nielen pre začiatočníkov. Popri teplote v stupňoch Celzia a Farenheita ukazuje aj vhodnú sušiacu teplotu pri sušení rôznych potravín. Vďaka displeju sa dá sušiaci priebeh kontrolovať a nastaviť od 0 do 15 hodín.
Vo veľkej sušiacej komore, ktorá pojme 57 l, ponúka 10 dodaných poschodí dostatok priestoru na dehydratovanie potravín. Teplo sušičky sa vďaka integrovanému ventilátoru rovnomerne rozprestrie vo vnútri celého zariadenia. Je teda vhodné aj na osvieženie potravín.
Komora je, rovnako ako povrch a nástavce, vyrobená z ušľachtilej ocele a tak sa ľahko udržuje a je veľmi odolná. Kompaktná konštrukcia a nízka hmotnosť robia z RCDA-1000/10S univerzálne zariadenie. Dve rukoväte na hornej strane tiež pomáhajú pri preprave.

Dodatočné parametre

Kategória: Dehydrátory
Hmotnosť: 16 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: