Udiareň - 147 l - Royal Catering - 8 roštov

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10012167-ME
€945,80 €788,17 bez DPH
Udiareň - 147 l - Royal Catering - 8 roštov
Neohodnotené

Všestranná udiareň s 8 roštmi a funkciou časovača

Ušľachtilá udiareň RC-FS1300 je koncipovaná na použitie v profesionálnych gastronomických prevádzkach, či už v reštauráciách, hostincoch, hoteloch alebo agroturistických prevádzkach. Elektrická udiareň sa používa na údenie najrôznejších produktov chladným, teplým a horúcim vzduchom, vrátane syrov, údenín, hydiny, diviny a rýb.

Jednoduchá obsluha, ľahké čistenie – udiareň značky Royal Catering

Na dosiahnutie výsledkov úplne podľa vašich prianí je prístroj konštruovaný ako pre trvalú prevádzku a zároveň vybavený časovačom. Vďaka voliteľnému časovému rozpätiu 0–120 min môžete svoj údený výrobok pripraviť na minútu presne. Po dosiahnutí nastavenej doby zaznie signál alarmu. Pokiaľ po prvom prechode nie je ešte dosiahnutý požadovaný stupeň zhnednutia, môžete časovač na udiarni nastaviť znova. Naše odporúčanie: nechajte ryby pred údením dobre vysušiť. Jedine tak dosiahne údený výrobok svoju typickú farbu zhnednutia.
Počas celého procesu údenia vám termostat na strane skrine ukazuje teplotu vo vnútri udiarne. Vďaka tomu budete mať proces údenia stále na očiach a môžete ho v prípade potreby upraviť. Vďaka nastaviteľnému rozsahu teploty 0–100 °C je udiareň vhodná na údenie chladným, teplým a horúcim vzduchom. Teplotu môžete nastaviť pohodlne pomocou praktického otočného regulátora. Vďaka tomu budete môcť údiť a variť spoľahlivo ryby, zverinu, rebierka a pod. alebo zušľachtíte syr, tofu alebo vajíčka údením studeným vzduchom do 25 ° C s chutnou údenou arómou. Zadanie teploty môžete vykonávať v stupňoch Celzia alebo Fahrenheita.
Vďaka dodávanému príslušenstvu môžete údiť ryby, syr a mäso ako zvisle, tak vodorovne. Pre zvislé údenie zaveste potraviny na hák. Na vodorovné údenie obsahuje balík 8 roštov, na ktorých môžete údiť citlivé a malé prísady. Minimálna vzdialenosť medzi dvoma roštmi je 9 cm.
Prostredníctvom otvoru na udiarni z ušľachtilej ocele doplníte pohodlne sekaný rezeň zhora bez toho, aby ste museli otvárať dvierka. Vzniknutý prach spadá do nádoby pod žiarovou miskou. Stekajúci tuk sa zachytáva do odkvapkávacej vane, takže zvyšky tuku môžete ľahko odstrániť.
Na zaistenie bezpečného priebehu údenia a jednoduchej údržby, je udiareň vyrobená z odolnej ušľachtilej ocele. Materiál je odolný voči korózii, je teplovzdorný a ľahko sa čistí. Dvierka udiarne sa zatvárajú kovovými svorkami. Vďaka tomu zostávajú počas údenia bezpečne uzavreté.
Či bravčová údená bábika so silnou údenou arómou alebo losos s jemnou vôňou bylín – s udiarňou RC-FS1300 značky Royal Catering sa vašej kulinárskej fantázii žiadne medze nekladú. Veľa zábavy pri experimentovaní!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: