Vaflovač - 1 x 1.300 wattov - okrúhly

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010317-ME
€117,20 €97,67 bez DPH
Vaflovač - 1 x 1.300 wattov - okrúhly
Neohodnotené
Vaflovač Royal Catering RCWM-1300-R je zariadenie pre rýchlu a jednoduchú prípravu chrumkavých vaflí belgického typu. Je ideálny nielen pre reštaurácie a kaviarne, ale aj malé gastro prevádzky a domácnosti. Je vybavený opekacou doskou s priemerom 18,5 cm, ktorá umožňuje upiecť 1 veľkú alebo 4 malé vafle. Na výrobu vaflovača boli použité spoľahlivé materiály: kryt z ušľachtilej ocele a doska z hliníka potiahnutého teflónom. Zariadenie je vybavené ergonomickým, tepelne izolovaným držiakom, ktorý umožňuje pohodlnú a bezpečnú prevádzku.
Vaflovač Royal Catering RCWM-1300-R je zariadenie určené na použitie v restauráciách, kaviarňach, malých gastro prevádzkach a domácnostiach. Vďaka nemu môžete ľahko pripraviť chrumkavý dezert v belgickom štýle.
Prezentované zariadenie je vybavené hliníkovou okrúhlou opekacou doskou s priemerom 18,5 cm, ktorá umožňuje pripraviť jednu veľkú alebo štyri malé vafle. Doska je potiahnutá teflónom na uľahčenie odstraňovania pripravených vaflí v belgickom štýle.
Kryt je vyrobený z nerezovej ocele, čo uľahčuje čistenie a chráni proti mechanickému poškodeniu, ako napr. poškriabaniu a trhliny. Tepelne izolovaný držiak vaflovača zaisťuje komfortné použitie bez vysokého rizika popálenia.
Zariadenie je vybavené plne automatickým termostatom, vďaka ktorému stačí nastaviť zvolenú teplotu, ktorá sa stále udržuje. Vďaka funkcii timer je možné pečenie nastaviť na maximálne 15 minút, a ukončenie procesu signalizuje zvukový signál. To zaručuje optimálnu kontrolu času prípravy vaflí. Zariadenie sa zahrieva rýchlo a kontrolná dióda signalizuje jeho pripravenosť.
Gastro zariadenia značky Royal Catering sa vyznačujú odolnosťou a použitím pevných materiálov,preto sa na vaflovač RCWM-1300-R vzťahuje dlhá záruka.
FUNKCIE

Dodatočné parametre

Kategória: Vafľovače
Hmotnosť: 6 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: