Vákuový stroj-900 W s funkciou kódovania EM-10060153-ME

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10060153-ME
€1 658,70 €1 382,25 bez DPH
Vákuový stroj-900 W s funkciou kódovania EM-10060153-ME
Neohodnotené

MSW-VPM-900K je váš spoľahlivý partner pri bezpečnom balení potravín, tekutín, liekov a mnohých ďalších vecí. S výkonom 900 W a vákuovým výkonom 20 m³/h udrží vaše výrobky čerstvé a ochráni ich pred vonkajšími vplyvmi. Táto kompaktná vákuovačka sa dokonale hodí do obchodov, hotelov, domácich kuchýň, ale aj do farmaceutických závodov a laboratórií. vákuovačka MSW VPM-900K umožňuje dlhodobé skladovanie rôznych výrobkov a zároveň znižuje objem tovaru, tekutín a dokumentov, čo je veľmi úsporné z hľadiska priestoru.

Vákuový proces funguje pohodlne s dodanými fóliovými vreckami. Vákuová komora sa plní zhora a umožňuje baliť niekoľko malých výrobkov naraz s rozmermi 440 x 445 x 65 mm. Výška komory je 120 mm, a preto je vhodná aj pre väčšie výrobky.

Po vložení sa vzduch z vrecka odstráni a fóliové vrecko sa vzduchotesne zvarí. Pomocou intuitívneho digitálneho panelu možno určiť čas a intenzitu vákuovania a utesnenia. Vďaka trom rôznym teplotám zvárania možno zvárať malé a tenké, ako aj väčšie a hrubšie fólie. kvalita, chuť a aróma sa zachovávajú vďaka šetrnému procesu vákuovania.

Zároveň sa zabráni rastu baktérií a vákuované výrobky sú chránené pred vlhkosťou a inými vonkajšími vplyvmi. Pri vákuovaní dôležitých výrobkov alebo liekov zabezpečíte bezpečné skladovanie a ušetríte miesto. Pomocou priložených písmen a číslic popíšete fólie počas procesu vákuovania, čo pomáha k lepšej organizácii skladovania.

Vďaka malým rozmerom možno vysávač flexibilne umiestniť na požadované miesto. Stabilné gumové nožičky chránia podlahu pred poškriabaním a zaisťujú bezpečnú stabilitu. Vysávač má kvalitný povrch z nehrdzavejúcej ocele a ľahko sa čistí. Na údržbu stačí prístroj rozložiť a použiť náradie a olej, ktoré sú súčasťou balenia.

 

Vlastnosti produktu:
Výkon: 900 W
Vákuový výkon: 20 m³/h
Digitálny ovládací panel
Elektronická regulácia vákua
Kódovanie fólií

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: