Vertikálny gril - 4 v 1 - 1 800 W - 31 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010882-ME
€151,20 €126 bez DPH
Vertikálny gril - 4 v 1 - 1 800 W - 31 l
Neohodnotené

Vertikálny gril - 4 v 1 - 1 800 W - 31 l

S vertikálnym grilom RCGV-1800 od výrobcu Royal Catering sa vám podarí vyčariť z mäsa, rýb alebo zeleniny lahodné grilované kreácie. Rovnomerné otáčanie ražňa pritom zaisťuje dokonalé opekanie zo všetkých strán. Gril je ideálny na používanie v reštauráciách, jedálňach, prevádzkach s rýchlym občerstvením, bistrách alebo v cateringových službách. Oceníte ho však aj pri kempovaní alebo v domácnosti.
Vďaka mimoriadne účinnému ohrievaciemu prvku pracuje gril s výkonom 1 800 wattov a zaručuje preto veľmi rýchle zohriatie. Kolískový prepínač POWER navyše umožňuje nastavenie plného alebo polovičného výkonu. Takto sa môžete vždy rozhodnúť, koľko času chcete stráviť prípravou jedál.
Vertikálny gril ponúka objem 31 litrov a dokáže dosiahnuť vysokú teplotu až 160 °C, vďaka čomu je grilovanie veľmi rýchle a efektívne. Praktický otočný ovládač slúži na zapnutie časovača, ktorý sa dá nastaviť až na 60 minút. Po uplynutí nastaveného času automaticky ukončí proces grilovania, na čo vás zároveň upozorní. Súčasne zaznie aj akustický signál, ktorý indikuje, že grilovanie skončilo. Vďaka tomu budete mať grilovanie vždy pod kontrolou.
Transparentné posuvné dvierka vertikálneho grilu boli vyrobené zo špeciálneho tvrdeného skla, ktoré je v porovnaní s bežným sklom oveľa odolnejšie voči fyzickému pôsobeniu a vysokým teplotám. Okrem toho sú vybavené kľučkou s technológiou Cool Touch, ktorá používateľov chráni pred možnými popáleninami a stará sa o maximálnu bezpečnosť.
Grilovací ražeň sa pri príprave jedla otáča, vďaka čomu sa potraviny rovnomerne opekajú zo všetkých strán. Bez ohľadu na to, či práve pripravujete šťavnaté grilované kurča, kebab alebo grilovanú zeleninu, dosiahnete s vertikálnym grilom vždy dokonalé výsledky. Grilované potraviny sú okrem toho v porovnaní s fritovanými alebo vyprážanými jedlami ľahšie stráviteľné, a preto tento gril prispieva k zdravej výžive.

Otočný ražeň s 2 koncovými vidlicami,
2 držiaky na otočný ražeň,
7 menších špízov na ražniči,
2 grilovacie misky, resp. koše na ryby
Príslušenstvo bolo vyrobené z pevnej ušľachtilej ocele a presvedčí vás svojou dlhou životnosťou. Tento materiál sa pri kontakte s potravinami správa neutrálne a je veľmi hygienický. Okrem toho je príslušenstvo vhodné na umývanie v umývačke riadu, a preto je jeho umývanie skutočne nenáročné.
Súčasťou súpravy je aj odkvapkávacia miska, ktorá sa dá ľahko vybrať a slúži na jednoduché odstránenie použitého oleja alebo tuku. Vertikálny gril môžete vďaka funkcii 4 v 1 kombinovať s rozsiahlym príslušenstvom. Umožňuje grilovanie celého kurčaťa alebo kebabu na otočnom ražni, rýb v košoch, menších kúskov zeleniny či ovocia v miskách alebo zeleninových špízov. Vašej fantázii sa pritom medze nekladú!
Vďaka modernému a univerzálnemu dizajnu si vertikálny gril bez problémov nájde miesto v každej kuchyni. Okrem toho je veľmi kompaktný, a preto sa ľahko zmestí do každého pracovného priestoru. Protišmykové gumové nožičky sa navyše postarajú o stabilitu. Vertikálny gril RCGV-1800 od výrobcu Royal Catering predstavuje ideálne zariadenie na profesionálnu prípravu grilovaných jedál!

Dodatočné parametre

Kategória: Vertikálne grily
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: