Vozík na tácky - 7 GN zásuvných priehradiek

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011105-ME
€185,70 €154,75 bez DPH
Vozík na tácky - 7 GN zásuvných priehradiek
Neohodnotené

Vozík na tácky - 7 GN zásuvných priehradiek

Vozík na podnosy RCTW 7 GN1/1 od Royal Catering je určený na profesionálne použitie v oblasti gastronómie a ponúka široké možnosti využitia. Či už vo veľkých kuchyniach, jedálňach, nemocniciach alebo pekárňach – s vozíkom z ušľachtilej ocele od Royal Catering sa vám podarí zefektívniť pracovné procesy a naplno využiť jeho výbornú kvalitu za bezkonkurenčnú cenu.
Párové vodiace lišty slúžia na optimálne a bezpečné umiestnenie 7 GN nádob 1/1 s hĺbkou 40 mm. Keď je nádoba hlbšia, počet možných vložených nádob sa znižuje. Vďaka stabilnej konštrukcii si tento vozík na podnosy hravo poradí so zaťažením 50 kg a zároveň sa dá jednoducho premiestňovať a skladovať bez toho, aby zaberal priveľa priestoru.
So vzdialenosťou 80 mm medzi jednotlivými úložnými plochami poskytuje vozík na podnosy veľa úložného miesta aj v tom najmenšom priestore. Môžete do neho umiestniť gastronádoby rôznych veľkostí. Do vozíka sa hravo zmestia nádoby GN 1/1, 1/2, 1/3, 2/3 až 2/8. Je zárukou efektívnej práce v každom podniku.
Vozík na podnosy disponuje štyrmi veľkými, ľahko pojazdnými kolieskami, ktoré sa dajú otáčať o 360°, pričom dve z nich sú vybavené zaisťovacími brzdami. Sú vyrobené z vysokokvalitnej termoplastickej gumy, takže ani plne naložený vozík nevydáva pri manévrovaní rušivé zvuky.
Kolieska navyše tlmia vibrácie a dajú sa používať na rôznych povrchoch, napr. na keramických dlaždiciach, drevených podlahách alebo parketách. Ochranné kryty na kolieskach účinne zabraňujú poškodeniu stien a stola. Zaisťujú tak pohodlnú, bezpečnú a tichú prácu – čo viac si môžete želať.
Tento vozík na podnosy je vyrobený z vysokokvalitnej ušľachtilej ocele, čím zaručuje nielen vysokú odolnosť voči fyzikálnym a chemickým vplyvom, ale trvácny materiál si zachováva aj dlhodobo lesklý vzhľad.
Vozík z ušľachtilej ocele má prvotriedne spracovanie – môžete ho udržiavať čistý takmer bez námahy. Tento vozík sa dá navyše pohodlne nakladať a vykladať z oboch strán vďaka otvorenej konštrukcii. Zároveň má mimoriadne stabilnú a odolnú pracovnú dosku z ušľachtilej ocele, na ktorú môžete vy alebo váš personál uložiť ďalšie potreby na servírovanie.
Dve vertikálne poistky v prednej a zadnej časti vozíka slúžia na zaistenie GN nádob počas jazdy. Obidve držadlá môžete jednoduchým zdvihnutím umiestniť a následne upevniť pred zásuvné priehradky tak, aby sa zabránilo skĺznutiu nádob.
Štvorhranné rúrky rámu sa dajú optimálne uchopiť, preto pri presúvaní vozíka hravo zvládnete aj manévrovanie úzkymi uličkami. A vďaka jednoduchej konštrukcii bude pre vás hračkou aj montáž vozíka. Potrebný montážny materiál je súčasťou balenia. Zároveň ušetríte aj náklady na poštovné, pretože vozík sa dá poslať nezmontovaný v menšej krabici. Kúpte si ešte dnes vozík na podnosy RCTW 7 GN1/1 značky Royal Catering!

Dodatočné parametre

Kategória: Regálové vozíky
Hmotnosť: 12 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: