Výčapné zariadenie na pivo

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10010978-ME
€165,40 €137,83 bez DPH
Výčapné zariadenie na pivo
Neohodnotené

Výčapné zariadenie na pivo

Chcete doma alebo na párty čapovať čerstvé pivo? Zapôsobte na svojich priateľov a kúpte si výčapné zariadenie s chladením RCBD-5L značky Royal Catering, ktoré slúži na čapovanie piva pomocou tlakového systému CO2. Je vybavený chladiacim systémom a je kompatibilné so všetkými bežnými 5-litrovými sudmi. Tento produkt vás presvedčí svojimi funkciami, ku ktorým patrí nastaviteľný tlak CO2, LED ukazovateľ teploty a celý rad adaptérov a tesniacich krúžkov. Uvítate ho pri všetkých príležitostiach, kde si chcete vychutnať čerstvo načapované pivo.
Čapovacie zariadenie na pivo disponuje šetrným a výkonným 65-wattovým motorom. Ďalej je vybavené čapovacím a chladiacim systémom, ako aj LED ukazovateľom. Tento systém je kompatibilný s bežnými 5-litrovými sudmi s priemerom 18,5 cm. Čapovacie zariadenie na pivo je dodávané vrátane rozsiahleho príslušenstva. Viac informácií sa nachádza v časti Obsah balenia.
Čapovacie zariadenie na pivo disponuje integrovaným a (tichým) chladiacim systémom, ktorý sa dá pohodlne a intuitívne ovládať pomocou 2-miestneho LED displeja na vrchnáku zariadenia. Teplotu môžete pohodlne nastaviť v mierke po 2 °C v rozsahu od 2 do 12 °C. Pivo tak môžete chladiť a servírovať podľa vašich predstáv. Pred chladením je potrebné uskutočniť kroky uvedené v návode na obsluhu a naplniť chladiaci systém 800 ml vody. Vďaka tomu bude chladenie ešte efektívnejšie.
Čapovacie zariadenie na pivo je dodávané s rozsiahlym príslušenstvom. Súčasťou sú aj tri CO2 kartuše. Tie sa postarajú o udržiavanie tlaku v sude a chránia pivo pred oxidom uhličitým, pričom sa starajú o to, aby si zachovalo trvanlivosť a zostalo dlhšie čerstvé. Tlakový systém CO2 sa postará aj o obľúbenú pivnú penu. Zariadenie disponuje praktickým tlakovým gombíkom, ktorým môžete regulovať množstvo CO2. Vďaka dodávanému adaptéru Heineken ho môžete používať bez problémov aj so súdkami Heineken, pri ktorých nie je potrebný CO2 tlak.
Skutočnou nevyhnutnosťou v prípade každého čapovacieho zariadenia na pivo je čapovací kohútik. Kohútik tohto modelu je vybavený pohodlnou rukoväťou, ktorá vám umožní čapovanie piva pod stálym tlakom. Na spodnej strane čapovacieho zariadenia sa nachádzajú gumové nožičky, ktoré umožňujú pohodlnú manipuláciu a stabilnú polohu bez poškodenia pracovnej plochy. Zároveň sa postarajú o pohlcovanie vibrácií.
Túžite po jednoduchej údržbe bez zbytočnej námahy? S týmto čapovacím zariadením na pivo to odteraz nebude žiadny problém. Je dodávané spolu s odkvapkávacou miskou pod čapovacím kohútikom, ktorá slúži na zachytávanie piva. Dá sa umyť aj v umývačke riadu a podobne ako veko zariadenia sa dá veľmi ľahko očistiť handričkou. Súčasťou balenia je aj čistiace zariadenie, ktoré umožňuje efektívne čistenie dávkovacieho mechanizmu.
Čapovacie zariadenie na pivo sa vyznačuje atraktívnym a elegantným dizajnom. Väčšina kovových častí a kryt sú vyrobené z pevnej ušľachtilej ocele nenáročnej na údržbu, ktorá je ideálna na prácu s pivom, pretože nepoškodzuje zdravie a je chránená proti korózii. Ostatné časti pozostávajú z čierneho plastu, ktorý je v perfektnej harmónii s leštenými povrchmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Čapovacie zariadenia
Hmotnosť: 8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: