Výrobník zmrzliny - 250 W - 2 x 1,2 l

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom v distribučnom centre
Kód: EM-10011817-ME
€298,90 €249,08 bez DPH
Výrobník zmrzliny - 250 W - 2 x 1,2 l
Neohodnotené

Univerzálny výrobník zmrzliny na výrobu zmrzliny, mrazeného jogurtu alebo sorbetu

Pomocou tohto rýchleho výrobníka zmrzliny od spoločnosti Royal Catering môžete rýchlo a ľahko vyrábať zmrzlinu, sorbet alebo mrazený jogurt. Vďaka celkovému objemu 2,4 l sa tento výrobník zmrzliny skvele hodí na súkromné použitie vo všetkých domácnostiach, kde milujú studené, krémové dezerty.

S kuchynskou výbavou od spoločnosti Royal Catering máte široké možnosti použitia na prípravu studených zákuskov

Rýchlu výrobu zmrzliny bez zbytočného čakania zaisťuje výkon 250 W, ako aj účinný systém chladenia s teplotným rozsahom -18 až -35 °C. Vďaka priehľadnému krytu je možné výrobu zmrzliny kedykoľvek sledovať. Samostatným otvorom je možné pridávať ďalšie prísady bez toho, aby sa výroba prerušila. Vďaka dvom samostatným nádobám môžete skúšať súčasne rôzne príchute. Už krátku dobu po uvedení výrobníka zmrzliny do prevádzky je možné servírovať prvé porcie. Kontrola konzistencie zaručuje perfektné krémové vlastnosti pokrmov – nezávisle na tom, či zariadenie pripravuje zmrzlinu, jogurt alebo sorbet. Zariadenie je možné intuitívne ovládať a ako teplotu, tak aj konzistenciu je možné optimálnym spôsobom voliť pre danú prísadu. Informácie týkajúce sa nastavenia výrobcov zmrzliny nájdete v priloženom návode na obsluhu.
Aby mohla výroba zmrzliny prebiehať z hygienického hľadiska úplne bez problémov a čistým spôsobom, je plášť tohto profesionálneho výrobníka zmrzliny vyrobený z obzvlášť hladkého a odolného plastu; z materiálu, ktorý je nielen robustný, ale aj ideálny na spracovanie potravín. Štyri protišmykové gumové nohy zaisťujú pevnosť a stabilitu zariadenia. V dodávke nájdete aj ďalšie praktické príslušenstvo, ako je odmerka a škrabka na ľad. Užívajte si studené, čerstvé zmrzlinové špeciality pri využití výrobníka zmrzliny od spoločnosti Royal Catering!

Dodatočné parametre

Kategória: Stroje na výrobu zmrzliny
Hmotnosť: 19 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: